Neler Yeni

Gaming Gen TR Güvenilir midir ?

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,852
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

bayramdr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik, Havacılık, Radar Sistemleri
Bugün firma binalarına gidip Ultima-10400F siparişini yüzyüzeyken internetten sipariş verdim. Her soruma usanmadan cevap verdi yetkili beyfendi. Firmalarına gitmeden 2 kez de aradım. İkisinde de 10sn beklemeden operatöre bağlandım. Gittiğimde de operatöre bağlanan beyfendi ilgilendi. Yarın kargoya verileceği söylendi. Ctesi şubeden teslim alabilirim diye düsünüyorum. Deneyimlerim doğrultusunda güvenilir olduklarını söyleyebilirim.

Emre.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre_V.
Bugün firma binalarına gidip Ultima-10400F siparişini yüzyüzeyken internetten sipariş verdim. Her soruma usanmadan cevap verdi yetkili beyfendi. Firmalarına gitmeden 2 kez de aradım. İkisinde de 10sn beklemeden operatöre bağlandım. Gittiğimde de operatöre bağlanan beyfendi ilgilendi. Yarın kargoya verileceği söylendi. Ctesi şubeden teslim alabilirim diye düsünüyorum. Deneyimlerim doğrultusunda güvenilir olduklarını söyleyebilirim.
Bana çok yardımcı oldunuz teşekkürler sizin aldığınız modelin bir üstünü almayı düşünüyorum bende cevap yazan herkeze teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,786
Üyeler
147,009
Son üye
cakmakyakup
Top Bottom