Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Colorful 4070 16.250 TL !!!!!

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ses konusunda Gigabyte iyi Gaming Oc modeline bakabilirsin. İlla tepe model kart olmasına gerek yok. 2000 devirde bile bazı kartlarından ses çıkmıyor.
Windforce modelinde indirim gördüm hep genelde ki o da kronik tasarım hatalı bir model aslında (Aşağıda paylaştım, ucuz olsun diye yaptıklarına bak). Soğutma boruları direk chipe doğrudan temas ediyor. Kaldı mı hala böyle model gerçekten tuhaf. tek bu kartta dizayn bu şekilde. Gaming OC modeli bir daha bakayım ben sanki onu da araştırmıştım ama. 2 aydır talan ettim interneti zaten :) İndirim Tepe modellere bir türlü gelmiyor. Eğer gaming OC de olmazsa artık 2 bin tl fazla vs verip tepe model alacağım.

1700493196274.png

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Windforce modelinde indirim gördüm hep genelde ki o da kronik tasarım hatalı bir model aslında (Aşağıda paylaştım, ucuz olsun diye yaptıklarına bak). Soğutma boruları direk chipe doğrudan temas ediyor. Kaldı mı hala böyle model gerçekten tuhaf. tek bu kartta dizayn bu şekilde. Gaming OC modeli bir daha bakayım ben sanki onu da araştırmıştım ama. 2 aydır talan ettim interneti zaten :) İndirim Tepe modellere bir türlü gelmiyor. Eğer gaming OC de olmazsa artık 2 bin TL fazla vs verip tepe model alacağım.

Alıntıyı görüntüle
Bak @BatuhanKLC bu arkadaşta 4070ti modeli var Gigabyte Gaming OC. Ses konusunda yardımcı olur. Rica et video vs iste belki atar.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Bak @BatuhanKLC bu arkadaşta 4070ti modeli var Gigabyte Gaming OC. Ses konusunda yardımcı olur. Rica et video vs iste belki atar.
Teşekkürler. Ben de araştırayım o arada yine. Gaming OC zaten iyi modellerden kötü olacağını sanmıyorum. Ama dediğim gibi almışken artık en iyisi en sessizi olsun derdim var :) Keşke hepsiburada da Ventus, Windforce vs indirimleri olacağına bir kez de Asus Tuf 4070 de indirim olsaymış. Aslında Gaming x modelinde yaptılar bir ara 22.999 muydu neydi Amazonla ama yine fazla geliyor bir yandan 4070 için bu fiyatlar. Sonunda paraya bakmadan alacağım ama Gaming OC de olmazsa. Yardımların için teşekkürler

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Teşekkürler. Ben de araştırayım o arada yine. Gaming OC zaten iyi modellerden kötü olacağını sanmıyorum. Ama dediğim gibi almışken artık en iyisi en sessizi olsun derdim var :) Keşke hepsiburada da Ventus, Windforce vs indirimleri olacağına bir kez de Asus Tuf 4070 de indirim olsaymış. Aslında Gaming x modelinde yaptılar bir ara 22.999 muydu neydi Amazonla ama yine fazla geliyor bir yandan 4070 için bu fiyatlar. Sonunda paraya bakmadan alacağım ama Gaming OC de olmazsa. Yardımların için teşekkürler
Hayırlısı olsun dostum.

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hasan
Ulan nasıl kaçırdım offffff. Google akışına şimdi düştü

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Atilla
Yok ben üzerime alınmıyorum yanlış da anlamam :) Uslubunun biraz sert olduğunu da biliyorum içinde kötülük olmadığını da. Umarım dediğin gibidir o zaman sessiz serin kullanır arkadaşlar. İyi forumlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak buna kartı satın almadan önce bakabildiğimi bilmiyordum. Öğrendiğim cidden iyi oldu. Mesela bu model için öğrenebilir miyiz?
Abicim kullandın mı kartı? Yaptın mı testleri? Nereden biliyorsun dandik soğutması olduğunu bu model igame e göre daha düşük evet ama sırf marka adında "MSI, ASUS" görmedin diye kartı kötüleyemezsin. Colorful 40 serisinde mükemmel işler ortaya koymuş hâlâ gelmiş yüksek sıcaklık, fan sesi cart curt isteyen alabilir diyor. Hadi işine

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,509
Üyeler
156,795
Son üye
stokar
Top Bottom