Neler Yeni

Comnet Nasıldır? Kullanan var mı

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Fiyatlarının ucuz olması ve 12 ay taahhüt yapması sebebiyle comnet almayı düşünüyorum. Kullananlar önerir mi? Vaat ettiği hızı veriyor mu?
Screenshot_20230821_133425_Chrome.jpg

man a man

80+ Bronze
-Öncelikle 12 ay taahhüt yapmıyor 1 yılın parasını peşin veriyorsun.
-son 1 aydır çok fazla kişi geçiş yaptığı için sunucularında sıkıntı vardı ben geçen hafta farklı bir iss ye geçiş yaptım düzeldimi bilmiyorum
-sık sık bot doğrulaması ile karşılaşıyorsun sitelere girerken

2 yıllık müşterisiydim 2 ay sonra zaten kapattıracağımdan çile çekmemek için farklı iss ye geçiş yaptım 2 yıl çok az sorun ile kullandım

ESHLON

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ESHLON
ben 8 gün dayanabildim çok özellikle akşam saatleri artan paket kaybı var

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Fiyatlarının ucuz olması ve 12 ay taahhüt yapması sebebiyle comnet almayı düşünüyorum. Kullananlar önerir mi? Vaat ettiği hızı veriyor mu?
Alıntıyı görüntüle
Yaklaşık 1 ay önce 12 aylık 1548 TL ödedim. Kodla birlikte 13 aylık üye oldum. Sadece günlük internet kullanımı için almıştım. Fiber altyapı olan bir lokasyona aldım. Sadece akşam vakti 1 kez kesinti oldu. Onda da sitesinde genel arıza bilgisi verildi. 1 Saat içerisinde geldi. Başka da bir problem yaşamadım. Hızı görsel olarak ekledim. Wifiden Akşam saat 20.28'de test etmiştim. Oyun performansı nasıldır bilemiyorum. Ama gündelik kullanımda bir problem yok.

Ekler

• Screenshot_2023-07-25-20-29-14-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-07-25-20-29-14-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    42.3 KB · Hit: 42

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hocam 4/4'lük bir hizmet beklemeyin öncelikle.
Diğer İSS'lere gelen zamlar sebebiyle çok kişi Comnet'e adeta akın etti. Firma bunu beklemiyordu heralde çünkü son 2 haftadır her akşam 5dk lık kesintiler oluyordu.
Üç gün önce bakım çalışması deyip 1 saat kesinti yaptılar. O zamandan beri sorun gitti. 3 gündür bir sorunla karşılaşmadım. Diğer üyeler de aynı şekil sorunsuz kullanıyorlar.
Önümüzdeki hafta sorun olacak mı diye bakacağım.
Yani bütçeniz varsa başka İSS'lere geçebilirsiniz. Ama F/P hizmet isterseniz Comnet de fiyatına göre yeterli.
1 eylül itibariyle Comnet de zamlanacak bu arada.

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,692
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 4/4'lük bir hizmet beklemeyin öncelikle.
Diğer İSS'lere gelen zamlar sebebiyle çok kişi Comnet'e adeta akın etti. Firma bunu beklemiyordu heralde çünkü son 2 haftadır her akşam 5dk lık kesintiler oluyordu.
Üç gün önce bakım çalışması deyip 1 saat kesinti yaptılar. O zamandan beri sorun gitti. 3 gündür bir sorunla karşılaşmadım. Diğer üyeler de aynı şekil sorunsuz kullanıyorlar.
Önümüzdeki hafta sorun olacak mı diye bakacağım.
Yani bütçeniz varsa başka İSS'lere geçebilirsiniz. Ama F/P hizmet isterseniz Comnet de fiyatına göre yeterli.
1 eylül itibariyle Comnet de zamlanacak bu arada.
Eylülden önce almak istiyorum zaten, oyun için değil de günlük kullanım için alıcam. Peki vaat ettiği hızı veriyor mu?

Hermitus

80+ Bronze
Eylülden önce almak istiyorum zaten, oyun için değil de günlük kullanım için alıcam. Peki vaat ettiği hızı veriyor mu?
hocam comnete geçiş yaptınız mı menun musunuz?

Hermitus

80+ Bronze

Hermitus

80+ Bronze
Türknet kullanıyodum, gayet memnunum hocam.
hocam bir sorum olacak. şimdi diyelimki ben turknet abonesiyim millenicoma geçmek istediğimde kurlum ücreti vermem gerekiyor mu yoksa sadece ilk sefer için kurulum ücreti veriyorum? aboneliği kapattıktan sonra tekrar açtırınca gene kurulum ücreti veriyor muyum?

Top Bottom