Neler Yeni

Comnet şu an nasıldır?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Normalde bildiğiniz gibi 35 lik paket 6 100 lük paket 8 onun yukarısı 10 Mbps lik upload larla sunuluyordu.
Comnet'in fiyatlarına bakayım dedim. Upload hızları güncellenmiş. Speed Test yaptım ve sonuç aşağıdaki gibi.
1685051223732.png

Paketlere göre Upload hız ve fiyat tablosu da aşağıda:

1685051272949.png

Comnet kullanıyorum bu arada. Sorumun amacı zamanında Comnet'in müşterilerine olumsuz tutumu hakkında şikayetler konuşuluyordu. Hala bu şikayetler var mı?

Ha bi de güncel paket 270 gün kaldı. Uzatayım mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
500 ve üstü için sol şu anda en iyisi. 200 lük fiyatı iyimiş.

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
Normalde bildiğiniz gibi 35 lik paket 6 100 lük paket 8 onun yukarısı 10 Mbps lik upload larla sunuluyordu.
Comnet'in fiyatlarına bakayım dedim. Upload hızları güncellenmiş. Speed Test yaptım ve sonuç aşağıdaki gibi.
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Comnet kullanıyorum bu arada. Sorumun amacı zamanında Comnet'in müşterilerine olumsuz tutumu hakkında şikayetler konuşuluyordu. Hala bu şikayetler var mı?

Canerim nasılsın dostum, hala kullanmaya devam ediyoruz müşterilik bir durum yaşamadım ama yaşayınca da çözüyorlardı

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Canerim nasılsın dostum, hala kullanmaya devam ediyoruz müşterilik bir durum yaşamadım ama yaşayınca da çözüyorlardı
İyiyik. Hayatıma biraz koşturmaca girdi. Ama sanal aktifliğimi biraz arttırdım.
Şöyle bizim alt yapı çok iyi olmamasına rağmen hiç kesinti yaşamadık. 1 kere bile. İnsanlar İSS önerisi isteyince söylenir mi acep?

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Ön ödemeli olması tüm cazibesini alıyor... Bir şeye ön ödeme yapıp memnun olmamakta var...Paramızı geri alabilecek miyiz

CptnAktaş

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
932
İsim
Samet Mustafa Aktaş
İyiyik. Hayatıma biraz koşturmaca girdi. Ama sanal aktifliğimi biraz arttırdım.
Şöyle bizim alt yapı çok iyi olmamasına rağmen hiç kesinti yaşamadık. 1 kere bile. İnsanlar İSS önerisi isteyince söylenir mi acep?
ben hala öneriyorum insanlar sadece tek seferde çekmesine çekinceliler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ön ödemeli olması tüm cazibesini alıyor... Bir şeye ön ödeme yapıp memnun olmamakta var...Paramızı geri alabilecek miyiz
deneme süresince iade alabiliyorsun. ama memnuniyetsizlik deneme sürecinden sonra olursa bilmiyorum

freygasm

80+ Gold
En son kendi grubunda müşterilere hakaret edip ön ödemeli üyeliklerini sonlandırıyorlardı :D

milenix

80+ Gold
Upload hızlarını Türk Telekom kendi altyapısını kullanan herkeste artırdı.

etnetalw

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

:( Eski konuların aklıma geldi. Upload Türkiye geneli türktelekom altyapısında herkeste artı zaten. Bazılarında download da artı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,761
Üyeler
153,439
Son üye
MA_7
Top Bottom