Neler Yeni

Öneri Corsair HS 50 Pro Almayın Önermeyin!!!!

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
Arkadaşlar forumda 400 tl bütçede en fazla önerilen kulaklıklar arasında bulunan Hs 50 pro elime ulaştı.Size sunu çok net sekilde söyleyebilirim 100 liralık rampage kulaklık la cok daha iyi ses kasıyordum cok siddetli bir sekilde önermiyorum an itibariyle elimde kalmıs durumda iade almıyorlar benim gibi pişman olmayın.Anakartım MSI b365

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
Arkadaşlar forumda 400 TL bütçede en fazla önerilen kulaklıklar arasında bulunan Hs 50 pro elime ulaştı.Size sunu çok net sekilde söyleyebilirim 100 liralık rampage kulaklık la cok daha iyi ses kasıyordum cok siddetli bir sekilde önermiyorum an itibariyle elimde kalmıs durumda iade almıyorlar benim gibi pişman olmayın.Anakartım MSI b365
hmm bende de var ses kasma konusunda cidden iyi değil ama konfor bakımından üst seviye bir kulaklık diyebilirim tryhard oyuncu iseniz önermem

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm bende de var ses kasma konusunda cidden iyi değil ama konfor bakımından üst seviye bir kulaklık diyebilirim tryhard oyuncu iseniz önermem
Oynayamadıktan sonra ne anlamı var konforun ki cok da iyi degil cok sıkıyor kafa ağrıtır uzun saatlerdd

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Arkadaşlar forumda 400 TL bütçede en fazla önerilen kulaklıklar arasında bulunan Hs 50 pro elime ulaştı.Size sunu çok net sekilde söyleyebilirim 100 liralık rampage kulaklık la cok daha iyi ses kasıyordum cok siddetli bir sekilde önermiyorum an itibariyle elimde kalmıs durumda iade almıyorlar benim gibi pişman olmayın.Anakartım MSI b365
Ses yüksekliğine alışmışsınız, 3.5mm jak nedeniyle HS50 Pro pek şiddetli ses veremiyor, kaliteli olsa bile bu büyük bir sıkıntı.
Açıkçası ben de 3.5mm denediğim kulaklıkların hepsinde benzer deneyim yaşadım, o yüzden asla 3.5mm bir kulaklık önermiyorum.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
Oynayamadıktan sonra ne anlamı var konforun ki cok da iyi degil cok sıkıyor kafa ağrıtır uzun saatlerdd
kankam tamam sinirlisin de gömme bari 8 saat bile taksam artı bir ağrı yaşatmıyor oyunda kötü ama standart bir kullanıcı için gayet yeterli mikrofon sorunu yok sadece oyunda yeterli değil fiyatına göre abartma 10 konu açma

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre
kankam tamam sinirlisin de gömme bari 8 saat bile taksam artı bir ağrı yaşatmıyor oyunda kötü ama standart bir kullanıcı için gayet yeterli mikrofon sorunu yok sadece oyunda yeterli değil fiyatına göre abartma 10 konu açma
400 lira girdi kanka nasıl sinirli olmiyim 10 konuda acmadım 2.konu diğerkisinde cozumu için açtım

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Oğuzhan yücel
EQ ayarı yapmayı deneyin

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Yunus Emre

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Oğuzhan yücel

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Kaliteli de değil ki
Kendim de test ettim fiyatına göre oldukça rahat ve kaliteli bir kulaklık. 3.5mm jack olduğu için biraz da anakartınızın ses kartına bağlı performansı.
Yüksek sese alıştığınız için öyle geliyor olabilir bir süre sonra alışırsınız. EQ ayarı yapmayı deneyin.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
599
İsim
Oğuzhan yücel

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Melih k.
400 lira girdi kanka nasıl sinirli olmiyim 10 konuda acmadım 2.konu diğerkisinde cozumu için açtım
kanka 400 lira girdi ne dolar kuru bazında 400 tl için gayet yeterli performansı var hemde neden herkes oyun için bas bas rampage drop plus aln derken sen gidip hs50 pro almışşın zaten 3.5 mm jack araştırmadan kulaklık alırsanız böyle olur yurtdışında 40 dolar bir kulaklık için gayet yeterli mikrofonu iyi oyun konusunda eksik 400 lira girmedi sana yani

Top Bottom