Neler Yeni

Corsair hs50 pro uzun kullanım testi

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Furkan
Merhabalar, başlıktan anladığınız gibi artıları eksilerini size olabildiğince aktaracağım hemen başlayalım,öncelikle bu kulaklığı alma sebebim hem pc de hem telefonda kullanmak istemem gayet güzel bu konuda ayırma aparatı var pc için, artılarından bahsedelim;

Ses kalitesi çok iyi ben bunu hem müzik hem oyun için kullanıyorum ve gerçekten iyi sanal 7.1 olmamasına rağmen sahip olduğum James Donkey 711 i aratmayan cinsten sorroundu var tizler güzel baslar güzel ama profesyonel müzik için düşünüyorsanız tizleri o kadar tepe değil ama normal kullanıcı ve klasik müzik dinleyen biri olarak memnunum.
Konfora gelirsek gözlük takan biriyim ve gayet rahat olduğunu söyleyebilirim süngerler deri normal olarak uzun kullanımda terleme yapabiliyor üst kısımda rahat kafada acı ağrı yapmıyor sadece uzunluk ayarını iyi yapmanız yeterli.
Malzeme kalitesi gayet iyi pedler bu iyi nin biraz dışında ben eşyalarımı özenli kullanmama rağmen kulaklığın pedleri açıldı yırtılma aşınma değil direkt kulaklığın tırnaklı kısmından kendin kendine ayrılmaya başladı ve kullanıcı hatası olmamasına rağmen servise yolladığımda sadece satıcı olduklarını (Hepsiburada dan aldım,Corsair garantili hala) ve mecburen satın almam gerektiğini söylediler ve geri yolladılar kulaklığı fakat pedleri itopyada 200 gibi bir fiyatı var ve pedi alırken o takılma yeri ile birlikte almanız gerekiyor pedi kendisi ayrı bir işe yaramıyor.Bende aliexpress den kumaş olanı aldım 90 TL ye indidirmden vergiyle muhtemelen 100-110 TL olacak,
Son olarak mikrofondan bahsedeyim mikrofon çıkabiliyor ve tozlanmasın diye tıpacı var yedeği kutuda mevcut sesi iletme kalitesi gayet iyi discorrdan ayar çekmeniz gerkebilir dileğinize göre.
Ben aldığımda 400 TL idi ve pahalı demiştim şu an 800 TL bu fiyat banında alternatifleri araştırın bizim bu kurlarla bu parayı hak etmiyor ama hiçbir şey etmiyor ama aklınızda varsa aynı fiyat banında ise düşümeden bunu alabilirsiniz .Satmayı düşünüyorum yeni pedleri gelince daha üst düzey bir kulaklık almak için,isteyen olursa yazsın yardımcı olmaya çalışırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Niyazi İleri
Hocam bende laptop var modeli dell inspiron 15 3558. 6 yıllık bir laptop ve ses kartininda iyi olmadığını düşünüyorum. HS 50 proda 7.1 usb ses kartı olmadığı için kararsız kaldım. Almalimiyim sence ya da başka bir kulaklık önerin varmi bütçe 1200 TL.

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
YILDIRIM
Bende bir süre deneyimleme fırsatı bulmuştum bu kulaklığı ses kalitesi iyiydi ancak hiç rahat değildi o konuda memnun kalmamıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,287
Üyeler
141,432
Son üye
siterlin