Neler Yeni

Corsair HS80, SS Arctis Prime, Asus Rog 2.4 Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Anladım, arctis prime ile corsair hs80 arasında gidip geliyorum. Ben arctis prime kullandimda. İkisinide kullanmış biri olsa çok güzel olurdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
@Armanc merhaba kulaklık konusunda gordümde etiketledim, zahmet olmazsa sizin öneriniz ne olur ?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
Aradığın şeyler hs80 de var.Gerisini bilmiyorum.Aktif olarak kullanıyorum gayet rahat kulaklık fakat eq ayarı ve dolby ile sesi güzel oluyor.Default sesi kulaklığa göre geride kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
Aradığın şeyler hs80 de var.Gerisini bilmiyorum.Aktif olarak kullanıyorum gayet rahat kulaklık fakat eq ayarı ve dolby ile sesi güzel oluyor.Default sesi kulaklığa göre geride kalıyor
Saatlerce kullanımda rahatlık olarak hiç rahatsız ediyormu ?

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
HS80 RGB (kablolu) ile kablosuz versiyonlarındaki sürücüler aynı olduğundan benzer sapmalar olacağını düşünüyorum. HS80 kablosuz versiyon ile SS Arctis Prime ın detaylı karşılaştırmasından hangisinin tizde hangisinin ortada hangisinin basslarda iyi olduğuna bakabilirsiniz :) (misafirlikteyim de mağarama çekimeme izin vermiyorlar)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bütçe ve kablosuz mu kablolu mu diye belirtin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
asus rog strix go kullanıyorum. kulağın normale göre biraz büyükse kulak padleri rahatsız edecektir. 1-2 saat kullandığımda kafamı ağrıtıyor(kulak üstü kulaklık ne zaman kullansam hep öyle yani sadece bana özel durumda olabilir), sesi gayet yeterli(benim için) ama müzik için de almak istiyorsan asus u silebilirsin (tabi eko ile gayet güzel ses alınır ama ben standart kullanıcı olarak tak çalıştır kullan kafası ile söylüyorum), ayrıca yazılımı ile istediğin ses ayarını yapabilirsin bunun için tanımlı profiller var(FPS müzik oyun vs) aynı sekilde yazılım üzerinden mikronunda olan yapay zekayı açabiliyor ve mikrofona özal 2-3 ayarlama yapabiliyorsun. yine sormak istediğin bir şey olursa cevaplamaya çalışırım. :)

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Asusun ve SS Arctis Prime in karşılaştırmasını da atayım (1dk)

Bulamadım :( Genel olarak neyde kullanacaksınız? (Fps oyunları, film vs.)

@SıradanTüketici hocam fazla yardımcı olamadım 😞 (bass kalitesi falan) ama bir inceleme buldum:

@SıradanTüketici hocam, @_Emir hocamın dediği gibi tizlerden şikayetçi olanlar olsa da Dolby ile telafi edilebileceğini düşünüyorum :)

Son düzenleme:

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,300
İsim
Emir
Saatlerce kullanımda rahatlık olarak hiç rahatsız ediyormu ?
Hayır

Asusun ve SS Arctis Prime in karşılaştırmasını da atayım (1dk)

Bulamadım :( Genel olarak neyde kullanacaksınız? (Fps oyunları, film vs.)

@SıradanTüketici hocam fazla yardımcı olamadım 😞 (bass kalitesi falan) ama bir inceleme buldum:

@SıradanTüketici hocam, @_Emir hocamın dediği gibi tizlerden şikayetçi olanlar olsa da Dolby ile telafi edilebileceğini düşünüyorum :)
Eq ve dolby ile güzel oluyor.Eq ayarı da çok fark ettiriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
SıradanTüketici
@Armanc O kampanyadaymış onuda ekleyeyim dedim. Kullanımım şu şekilde arada keyfi cs rdr2 forza falan atıyorum. Onun haricinde film vs. Mikrofonu neredeyse hiç kullanmıyorum. Bende arctis prime var yani asıl olay corsair hs80'e geçmeme değermi kağıt üstünde arctis prime'ın sürücüleri arctis pro ile aynı diyor. Model yükselticem diye düşürmüş olmayayım yani :) Setimi corsaire çevireceğimde

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Yusuf Armanc
Tamam hocam bunların yanında 3. bir seçenek bulmak için bütçenizi öğrenmek istiyorum :) biraz zor da

Top Bottom