Neler Yeni

Corsair HS80 USB vs HyperX Cloud 3 Kablolu

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Gorkem Yavuz
Bütçe
3500
Hangisi alınır? C3 için 7.1 i düzgün değil, bazı ses sorunları var demişler. Ayrıca test videosunda gördüğüm kadarıyla mikrofonu daha eski yani pürüzlü bir ses iletimi sağlıyor. Corsair HS80 için kablosu örgü değil demişler, kontrol edicem fotoğraflardan. Ayrıcada kulağa oturmuyor gibi bir söz söylemişler. İkisinide kullanan veya kullanmış birileri varsa lütfen söylesinler deneyimlerini.

merich.rc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BERKE MERİÇ SAY
Hangisi alınır? C3 için 7.1 i düzgün değil, bazı ses sorunları var demişler. Ayrıca test videosunda gördüğüm kadarıyla mikrofonu daha eski yani pürüzlü bir ses iletimi sağlıyor. Corsair HS80 için kablosu örgü değil demişler, kontrol edicem fotoğraflardan. Ayrıcada kulağa oturmuyor gibi bir söz söylemişler. İkisinide kullanan veya kullanmış birileri varsa lütfen söylesinler deneyimlerini.
merhaba aynı ürünler arasında bende kararsız kaldım aldıp deneyimlediyseniz fikir verirseniz çok sevinirim

davdav33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkcan Eviş
HS80 kablosu örgülü değil ve baya dayanıksız, kulaklık kafanıza küçük gelirse alışmak zorundasınız ve itopyadan alınan hs80 lerin çoğunda sorun çıktı her türlü C3.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Gorkem Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merhaba aynı ürünler arasında bende kararsız kaldım aldıp deneyimlediyseniz fikir verirseniz çok sevinirim
O işler çok terse gitti hocam. Alamadım maalesef. Zaten zam üstüne zam yedi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,474
Üyeler
142,282
Son üye
Bugracan1903
Top Bottom