Neler Yeni

HyperX Cloud 3 vs Logitech G Pro X

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz
hocam cloud 3 aldın mı nasıl?
Hocam ne yazık ki abimin işleri ters gittiği için alamadık, ayrıca mevcut ülke ekonomisi ve gelen zamler yüzünden yaklaşık 1.5k pahalılandı kulaklık. Ne zaman alırız bilmem ama alınca buraya yazacağım unutmazsam. Herkese iyi geceler dilerim.

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Haklısın hocam teşekkürler cevap verdiğin için.İyi geceler.

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
haro
hocam cloud 3 aldın mı nasıl?

Cloud III mikrofonu için aldım ses kaydediyorum hemde oyun amaçlı. CS GO ses kasma işlerinden pek anlamam o konuda bir şey diyemeyecegim ama incelemelerde yüksek puanı var. Konforu çok iyi ama pedlerin içine özel sıvı olsa sogutsa kulakları daha iyi olurdu. mikrofon çok iyi diyecek söz yok

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Gorkem Yavuz
Cloud III mikrofonu için aldım ses kaydediyorum hemde oyun amaçlı. CS GO ses kasma işlerinden pek anlamam o konuda bir şey diyemeyecegim ama incelemelerde yüksek puanı var. Konforu çok iyi ama pedlerin içine özel sıvı olsa sogutsa kulakları daha iyi olurdu. mikrofon çok iyi diyecek söz yok
Hayırlı olsun. 7.1 açıp denediniz mi?

FurkanSv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
hocam müzik performansı vs. nasıl ve terletiyor mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,710
Üyeler
140,689
Son üye
rumblecroos
Top Bottom