Neler Yeni

Yardım Corsair void elite wireless kulaklık kırıldı

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Başlıkta belirttiğim üzere kulağıma denk gelen kısımlardan tutup kafama her zamanki gibi takarken kafa bandının tam ortasından kırıldı, ancak birbirinden ayrılmadı ses ve mikde bir sorun oluşmadı eski kavraması gitti kafamı biraz öne eğsem düşecek gibi oluyor, bant ile tutturdum daha kötü olmasın diye buna nasıl bir çözüm üreteyim japon gibi sağlam yapıştırıcılar ile yapıştırmalımıyım yoksa garantiye yollamalı mıyım ?

zined karpot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Deniz Toprak Demir
Başlıkta belirttiğim üzere kulağıma denk gelen kısımlardan tutup kafama her zamanki gibi takarken kafa bandının tam ortasından kırıldı, ancak birbirinden ayrılmadı ses ve mikde bir sorun oluşmadı eski kavraması gitti kafamı biraz öne eğsem düşecek gibi oluyor, bant ile tutturdum daha kötü olmasın diye buna nasıl bir çözüm üreteyim japon gibi sağlam yapıştırıcılar ile yapıştırmalımıyım yoksa garantiye yollamalı mıyım ?
yolla garantiye eğer kaldıysa çünkü verilcek cevap şu kullanıcı hatası

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf
Garantiye gönder ne olur ne olmaz, derdini de anlat.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
mail atmanı öneririm corsair genelde yardımcı oluyor.

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya üzerinden satın almıştım 8 ay önce şimdi mail gönderdim umarım olurlar oyun oynanmaz film izlediğim için felan çok takmamıştım bugün oyun oynarken çok tilt etti
mail atmanı öneririm corsair genelde yardımcı oluyor.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
İtopya üzerinden satın almıştım 8 ay önce şimdi mail gönderdim umarım olurlar oyun oynanmaz film izlediğim için felan çok takmamıştım bugün oyun oynarken çok tilt etti
parasıyla değil mi kullanıcı hatası deseler bile kaç liralik kulaklığı istediğin gibi kullanamamak yerine biraz para verirsin yaparlar. heralde kafa bandı için 1k falan istemezler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,437
Üyeler
141,973
Son üye
wanysensei
Top Bottom