Neler Yeni

Counter Strike 2 Yeni Sızıntılar ve Olası Çıkış Tarihi!

CptSpork

80+ Bronze
Bu gece neler oldu bilmiyorum ama Source 2 mevzusunun en büyük sızıntılarını yapan GabeFollower ve Aquarius isimli elemanlar uzun süreli suskunluktan sonra bu gece ard arda CS2'den sızıntılar paylaşmaya başladılar.

Paylaştıkları sızıntılarda doğrudan oyunun çıkış tarihine dair bir şey yok ancak tahmini bir süre var.

Bu gece yapılan sızıntılar arasında en büyük yenilik Rekabetçi'ye gelecek olanlar.

1) Sanırım CS2 Geliştiricileri, Valorant'a getirilen Premier'e benzer bir sistem üzerinde çalışıyor. Oyun herkese açılmadan muhtemelen Rekabetçi'de köklü değişiklikler göreceğiz.

CS 2 Premier modunun menüsünü gösteren bir ekran görüntüsü:
F2j2F3MXEAAmXmU

2) CS2 Geliştiricileri, gelişmiş bir "göz" sistemi üzerinde çalışıyor

3) C4'e inceleme animasyonu eklendi. Bu, C4 Skinlerinin habercisi olabilir.

Gelelim en önemli sızıntıya. Oyunun çıkış tarihi hakkında bir ipucu:
Aşağıdaki görsel, Premier modunun sezonlarına ait bir görsel. Burada Limited Test'ten sonra "2023 Fall" sezonunu görüyoruz. Yani 2023 Sonbahar. Bu da demek oluyor ki CS2 önümüzdeki 3 ay içerisinde %100 olarak çıkışını yapacak. Belki de önümüzdeki ay'a kalmadan, 21 ağustos tarihinde de çıkışını görebiliriz. (CSGO Bu tarihte çıkışını yapmıştı)
F2kIPbkWwAAABtu

Not: Benim düşüncem şu anda Valve'nin bile aklında net bir çıkış tarihi yok. Çünki şu anda oyun eksik ve harıl harıl çalışıyorlar. Bu geliştirmeler ne zaman biterse en hızlı şekilde oyunu herkese açmak istiyeceklerdir. Çünki CS2 tanıtım videolarında "Bu yaz geliyor" ibaresi vardı.
Bence onların çıkarmak ve yetiştirmek istediği tarih, 21 ağustos. Ancak bu tarihe yetişeceğini düşünmüyorum.

Sizinde fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
Ben yıl sonu bekliyordum gerek gelmeyen mapler gerek buglar olsun ama bu sızıntılardan sonra yaz sonu çıkacabilir gerçekten. Ve bence bombalara ve c4'e skin gelmez gerçekçiliği bozar. Güzel konu olmuş eline sağlık.

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
premier mod ne olabilir ki? uğraşmana değmiş teşekkürler bilgiler için.
Lol clash / valorant premier'e benzer bir sistem bence, sağolasın.
Ben yıl sonu bekliyordum gerek gelmeyen mapler gerek buglar olsun ama bu sızıntılardan sonra yaz sonu çıkacabilir gerçekten. Ve bence bombalara ve c4'e skin gelmez gerçekçiliği bozar. Güzel konu olmuş eline sağlık.
Gerçekten şu anda valve'nin aklında bile kesin çıkış tarihi hatta planan çıkış tarihi bile olduğunu sanmıyorum. Sadece tahmini bir tarih vardır ve yetiştirmeye çalışıyorlardır. 21-24 ağustos'da çıkmazsa bu fikrimin doğrulanacağını düşünüyorum.
C4'ler skin geleceğini ben de pek zannetmiyorum zaten c4'e saçma olur ve kim alır ama şöylede düşünmek lazım, çok gerçekçilik yapınca ekleyebileceğin fazla içerik kalmıyor. Mesela bak valoranta, animasyonlu silahlar onlar bunlar derken sonsuz içerik var adamların ekliyebileceği.
Bence valve'de kendine içerik potansiyeli çıkarmak için skinli c4 yapabilir. patlayınca animasyonlu farklı sesli felan patlar.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Bu gece neler oldu bilmiyorum ama Source 2 mevzusunun en büyük sızıntılarını yapan GabeFollower ve Aquarius isimli elemanlar uzun süreli suskunluktan sonra bu gece ard arda CS2'den sızıntılar paylaşmaya başladılar.

Paylaştıkları sızıntılarda doğrudan oyunun çıkış tarihine dair bir şey yok ancak tahmini bir süre var.

Bu gece yapılan sızıntılar arasında en büyük yenilik Rekabetçi'ye gelecek olanlar.

1) Sanırım CS2 Geliştiricileri, Valorant'a getirilen Premier'e benzer bir sistem üzerinde çalışıyor. Oyun herkese açılmadan muhtemelen Rekabetçi'de köklü değişiklikler göreceğiz.

CS 2 Premier modunun menüsünü gösteren bir ekran görüntüsü:
F2j2F3MXEAAmXmU

2) CS2 Geliştiricileri, gelişmiş bir "göz" sistemi üzerinde çalışıyor

3) C4'e inceleme animasyonu eklendi. Bu, C4 Skinlerinin habercisi olabilir.

Gelelim en önemli sızıntıya. Oyunun çıkış tarihi hakkında bir ipucu:
Aşağıdaki görsel, Premier modunun sezonlarına ait bir görsel. Burada Limited Test'ten sonra "2023 Fall" sezonunu görüyoruz. Yani 2023 Sonbahar. Bu da demek oluyor ki CS2 önümüzdeki 3 ay içerisinde %100 olarak çıkışını yapacak. Belki de önümüzdeki ay'a kalmadan, 21 ağustos tarihinde de çıkışını görebiliriz. (CSGO Bu tarihte çıkışını yapmıştı)
F2kIPbkWwAAABtu

Not: Benim düşüncem şu anda Valve'nin bile aklında net bir çıkış tarihi yok. Çünki şu anda oyun eksik ve harıl harıl çalışıyorlar. Bu geliştirmeler ne zaman biterse en hızlı şekilde oyunu herkese açmak istiyeceklerdir. Çünki CS2 tanıtım videolarında "Bu yaz geliyor" ibaresi vardı.
Bence onların çıkarmak ve yetiştirmek istediği tarih, 21 ağustos. Ancak bu tarihe yetişeceğini düşünmüyorum.

Sizinde fikir ve yorumlarınızı bekliyorum.
Kışın çıkan fragmanda 2023 yazı deniliyordu galiba. Eğer şimdi sonbahar oldu ise oyun ertelendi demektir. Ve oyun daha hazır değildir. Valve oyun tam hazır olmadan oyunu cikarmayacaktir. En doğrusu da bu bana göre. Cs ne kadar eski bir oyun olsa da mükemmel çalışıyor Herhangi bug veya fps düşmesi olmuyor. En düşük sistemli pc de bile çalışıyor. Ama cs2 buglarla dolu ve fps sorunları ile çıkış yaparsa oyuncu kaybederler. Ayni hatalari cyberpunk veya bf gibi oyunlqe yapti ama onlarin kitlesi zaten hep ona yakin oyunlar oynadığı icin oyuna tekrar başlayabiliyor ama en büyük rakibi valoya giden oyuncular o oyuna alisacagi icin kolay kolay cs2'ye geri başlamazlar. Bu yüzden ince eleyip sık dokumak zorundalar. Oyun hazır olsaydı oyuncuların genelde tatilde olduğu yaz döneminde kesin kacirmazlar oyun çıkardı. Ama yinede valve garip bir firma. Ben bu yazıyı yazarken bile çıkarmış olabilir.

Cihangir

80+ Gold
2 haftadır cs 2 beta oynuyorum bu dediklerin oyun içinde yok ama 4 gb güncelleme gelmiş güncelleyince bakarım

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 haftadır cs 2 beta oynuyorum bu dediklerin oyun içinde yok ama 4 gb güncelleme gelmiş güncelleyince bakarım
Bu yazdıklarım cs2'nin şu anda limited test sürümünde olan şeyler değil zaten. Öyle olsaydı sızıntı diyemezdik. Bazı arkadaşlar çeşitli yerlerden data mining yapıyor, birisi oyunun kodunu değiştirip oyundaki menüsünü geliştiricilerin çalıştığı özel sürüme geçiriyor vb.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,631
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom