Neler Yeni

Covid 19 yayılmaya başladı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Hüseyin Kurt
Bizim burdada coronadan vefat eden arttı. Sokakta maskeli insanda çok görmeye başladım

Livaković

80+ Silver
Ben hiç vurdurmadım aşı memnunumda birçok arkadaşım vurdurdu çoğu artık zayıf olmasına rağmen uzun süre koşamıyorlar ben onlara kıyasla daha fazla koşuyorum arkadaşım 55 kg ben 98 kg ona rağmen ondan fazla koşuyorum hızlı koşmasamda (edit: çocuk sigara içmiyor benim gibi)
Hocam beni ailem aşıya zorladı ama birdaha kapanma olursa kesinlikle aşı vurdurmayacağımı söyledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim burdada coronadan vefat eden arttı. Sokakta maskeli insanda çok görmeye başladım
Birşeyler saklanıyor zaten hocam şuan ellerinde vakaları gizliyorlar

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,006
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam beni ailem aşıya zorladı ama birdaha kapanma olursa kesinlikle aşı vurdurmayacağımı söyledim
Benimkilerde normalde zorluyorduda baş kaldırdım ben bilerekten akılcı olarak baktığımızda bu kadar kısa sürede olmayacağını biliyordum çünkü peder ve annem vurdurdu aşı çünkü iş yeri zorunlu kıldı onları

Livaković

80+ Silver
Benimkilerde normalde zorluyorduda baş kaldırdım ben bilerekten akılcı olarak baktığımızda bu kadar kısa sürede olmayacağını biliyordum çünkü peder ve annem vurdurdu aşı çünkü iş yeri zorunlu kıldı onları
Aşı vurulduktan sonra kulak çınlaması hastalığına kapıldım nedense babamdada çıktı diğer aşı kalpten götürecek muhtemelen.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,632
İsim
uwu
Kapanma olacak arkadaşlar. Kesin suretle olur diyorum.
Bende yakalanmış olabilirim belki. Aşırı göz yaşarması, mide bulantısı, kemik sızlaması ve grip vardı. Boğazım da acayip ağrıyordu.

İlaç şirketleri aşıyı bulasalar bile açıklamazlar. Vakalar artar, öyle açıklarlar. Daha iyi satış yaparlar.
bnim sınıfta ki birkaç arktada bunlar vardı hatta sabah dip diri olan başkanımız öğleden sonra bayılacak gibi oldu atesi bi anda çok yükseldi

Livaković

80+ Silver
bnim sınıfta ki birkaç arktada bunlar vardı hatta sabah dip diri olan başkanımız öğleden sonra bayılacak gibi oldu atesi bi anda çok yükseldi
Ailem annem yatakran kalkamayacak kadar hasta babama sıçradı o öksürüyor kardeşimede bulaştı ama bende bağışıklılık felan var herhalde şuan bir ben ayaktayım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,057
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Dur abi biraz zaman geçsin ondan sonra daha yeni çıktık

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Benim annemde hastalandı grip oldu corona falan değildir inş biraz kötüydü.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Benim annemde hasta eris belirtileri var gibi
Doktor anneme boğaz spreyi, burun tıkanıklığı için fıs fıs birde soğuk algınlığı hapı vermiş bilemedim corona falan birşeyi yoktur inş

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,006
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bill gatesin nüfusu azaltmadan rahat durmaya niyeti yok

Mümkünse bizim sokakta 10 tane anıran çoçukları ilk azaltsın
Mümkünse eris olursanız kaçak çıkın sokağa herkese çağrımdır bu gördüğünüz mültecinin suratına öksürün ya gidecekler yada hasta olucaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doktor anneme boğaz spreyi, burun tıkanıklığı için fıs fıs birde soğuk algınlığı hapı vermiş bilemedim corona falan birşeyi yoktur inş
Banada soğuk algınlık hapı verildi 1 kutu nerdeyse bitti hala aynıyım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,858
Üyeler
142,475
Son üye
mensch
Top Bottom