Neler Yeni

Covid 19 yayılmaya başladı.

Livaković

80+ Silver
Mümkünse eris olursanız kaçak çıkın sokağa herkese çağrımdır bu gördüğünüz mültecinin suratına öksürün ya gidecekler yada hasta olucaklar
bizim yan sokak ful suriyeli direk mideyi boşaltırım evlerine eris olursam madem ben b*k yoluna gidecem bari bu insanlar rahat etsin diye onlarida götürürüm 🤣

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,786
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bizim yan sokak ful suriyeli direk mideyi boşaltırım evlerine eris olursam madem ben b*k yoluna gidecem bari bu insanlar rahat etsin diye onlarida götürürüm 🤣
hiç yoktan bizim burda suriyeli yok rahatım en son ortaokul 7 deyken görmüştüm 1 tane oda sonradan gitti 7. sınıf 2. dönemde Lüleburgazımda lüleburgazım küçük yer olsanda suriyeli barındırmadığın için seviyorum seni

Livaković

80+ Silver
Mümkünse eris olursanız kaçak çıkın sokağa herkese çağrımdır bu gördüğünüz mültecinin suratına öksürün ya gidecekler yada hasta olucaklar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banada soğuk algınlık hapı verildi 1 kutu nerdeyse bitti hala aynıyım
Kapanmayı engellemek için sözde herşeyi yapıyorlar madem bu virüs önemsiz neden hergün paylasim yapiyorsunuz önemsizse diye insan soruyor maske taktırma sistemine bugün geçerlerse eminimki 1 ay içinde eris adını duymayız şuanda gene vakalar tavan yapmıştır ama bir felaket engellenebilir sırf egoları yüzünden tekrar pandemiyi kolaylaştırıyorlar

Yeni dünya düzeninin uydurmaları
Uydurma dediğin 1 2 ay sonra ailenden birini veya seni yok edince görürsün uydurmamı gerçekmi

Yarın hastaneye gidin direkt hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,292
Üyeler
141,699
Son üye
KadirErdal
Top Bottom