Neler Yeni

Cpu Fan Error! ve Cpu Over Voltage Error! Hataları

Mifrigia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Doruk Yeniyıldız
Ellerin hassas ve internette gördüğün uygulamaları rahat yapabiliyorsan bu.
Eğer daha kolay sürümlü bir şey arıyorsan bu.
İnternetten her bir adımı teker teker takip edin sürerken.
cooler master olanı alacağım teşekkür ederim cpu fan error ve cpu over voltage error hatalarını ignore'a getirdim yinede orda bekletip f1 basmamı istiyodu onu da ignore yaptım şimdi sadece american megatrends kısmı geliyor birkaç saniye sonra kapanıyor ama bu kasayı temizlemeden önce yoktu macun falan sürsem böyle bios'tan ayar yapmadan geçermi bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral hemen bir tane termal macun edin. Arctic mx4 ya da thermal grizzly kryonaut gibi... Youtubeda nasıl uygulanır videolarını izlemeden de sürme. Sürdükten sonra da işlemci soğutucunu güzel bir şekilde monte etmen lazım yine video izleyip yapabilirsin.
sizin bir bilginiz varmı

Son düzenleme:

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
cooler master olanı alacağım teşekkür ederim cpu fan error ve cpu over voltage error hatalarını ignore'a getirdim yinede orda bekletip f1 basmamı istiyodu onu da ignore yaptım şimdi sadece american megatrends kısmı geliyor birkaç saniye sonra kapanıyor ama bu kasayı temizlemeden önce yoktu macun falan sürsem böyle bios'tan ayar yapmadan geçermi bunlar

sizin bir bilginiz varmı
Kanka açma diyoruz bilgisayarı hala denedim olmuyor falan diyon, sen baya baya bilgisayarının yanmasını istiyon.

sizin bir bilginiz varmı
Geçmez.

Macunu adam gibi sür, sonrasında hallederiz kankam, yeni bir konu açarsın yada buraya bana cevap yazarsan gelip yanıtlayabilirim.
Şu anlık bilgisayarı ellemene gerek yok, hatta açma tuşuna bile basma.

Mifrigia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Doruk Yeniyıldız
Kanka açma diyoruz bilgisayarı hala denedim olmuyor falan diyon, sen baya baya bilgisayarının yanmasını istiyon.

Geçmez.

Macunu adam gibi sür, sonrasında hallederiz kankam, yeni bir konu açarsın yada buraya bana cevap yazarsan gelip yanıtlayabilirim.
Şu anlık bilgisayarı ellemene gerek yok, hatta açma tuşuna bile basma.
tamamdır teşekkürler

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Comol Ogga
Kimse de fotoğraflara bakmıyor mu? işlemci sıcaklığı -1 diyor, psu ve cpu voltajları tavana çıkmış, ya cpu tam oturmamış, ya cpu soketini temizleyeyim diye daha da pislettin, ya da anakarta zarar vermişsin, bence sen daha fazla karıştırmadan bir bilgisayarcıya göster.

emre021

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Alkan
fanı anakarttan sökmedim. Sadece vidalarını söktüm bilgisayarın içinde durdur diğer gri parçayı çıkarıp sildim geri taktım.

durdur yazmışım durdu olacak
knk sorunu hala çözemedisen fan yerine oturmamuştır bende bayağı uğraşmıştım alın teri dökmen gerek. biraz daha özenli takmayı dene. macunla felan alakası yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,091
Üyeler
156,727
Son üye
kıngkong18
Top Bottom