Neler Yeni

CPU sıcaklığı 100 derece oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Kağan Şiltu
Soğutucu almasını ben de öneriyorum. Fakat arkadaşın sorunu bir başka. Kullanan çoğu kişide değerler ortalama 70-80 arası takılıyor. Biz buna da normal üstü dediğimiz için işlemci soğutucu öneriyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelce temizleyip sürün. Belki etki eder.
Bir şey değişmezse işlemcide sıkıntı olabilir.
Ne gibi bir sıkıntı olabilir inan bir fikrim yok fakat elindeki macunu sürdükten sonra değerler yine aynıysa işlemciyi iade edip başka bir yerden satın al.
Videoyu izleyeceim eğer çok etki etmezse macunu değiştiririm o zamanda bişe değişmezse iade ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Kağan Şiltu
Soğutucu almasını ben de öneriyorum. Fakat arkadaşın sorunu bir başka. Kullanan çoğu kişide değerler ortalama 70-80 arası takılıyor. Biz buna da normal üstü dediğimiz için işlemci soğutucu öneriyoruz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzelce temizleyip sürün. Belki etki eder.
Bir şey değişmezse işlemcide sıkıntı olabilir.
Ne gibi bir sıkıntı olabilir inan bir fikrim yok fakat elindeki macunu sürdükten sonra değerler yine aynıysa işlemciyi iade edip başka bir yerden satın al.
Bir sorum olacaktı termal macunu sürmeden önce eskisini temizlememeiz gerekiyor ya fanın üstündekinide mi temizlememiz lazım

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli
Bir sorum olacaktı termal macunu sürmeden önce eskisini temizlememeiz gerekiyor ya fanın üstündekinide mi temizlememiz lazım
Fanın üstündekini de silebilirsiniz fakat geneli işlemcinin üstünde olacaktır zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Kağan Şiltu
Düşmez elinizde kalır direkt.
[/QUO
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim dün akşam ilk başta voltajı düşürdüm ama çok fazla etkisi olmadı. Daha sonradan işlemciye termal macun sürdüm ve her şey olması gereken düzeylere geldi. Çok teşekkür ederim.

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim dün akşam ilk başta voltajı düşürdüm ama çok fazla etkisi olmadı. Daha sonradan işlemciye termal macun sürdüm ve her şey olması gereken düzeylere geldi. Çok teşekkür ederim.
Rica ederim ne demek :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yaşar Kağan Şiltu
Artık o soğutucu ile normal diyebiliriz bu değerlere :).
Hocam merhaba 2 gün önce cpu 100 dereceyi gördüğü için yazmıştım daha sonradan termal macunu sürmemi istediniz bende sürmüştüm. İlk gün bir sıkıntı yoktu her şey olması gibiydi fakat şimdi rise of the tomb raider oyununu oynadım ve 106 dereceyi gördüm cidden ne yapacağımı şaşırdım.

Top Bottom