Neler Yeni

Crack & Torrent Oyun, Yazılım İnceleme Virüs Kaynıyor! Rehber #2

z.furkandenizhan

80+ Bronze
oynarım indiririm öneririm tabii ki bu sitede önermem ama kimsenin bi oyuna 600-700 TL verecek bütcesi olduğunu sanmıyorum ha varsa versin ama yapımcının emeği falan umrumda değil binlerce ülke varken küçücük tr korsan indirdi diye emeğini alamıycakmı adamların umrunda değiliz umrunda adamların tek önemsediği yer çinin ve amerikanın oyunu beğenmesi bu kadar bu zamana kadar 100 lerce oyun bitirmiş biriyim en eski oyunlardan tut en yenisine kadar hiç bi tane sıkıntı yaşamadım
Virüs faal. Ancak virüsü kontrol eden hacker kötü amaçlı kişi herhangi bir komut göndermezse hiçbir şey olmaz. Ama patlamak üzere olan bir bombayla yaşıyorsun bunu da bilmelisin.
İyi yerlere geldiğin durumda, bir buluş vs yaparsan, adam neden bilgisayarına erişim sağlamasın?

VitoScaletta

80+ Gold
Virüs faal. Ancak virüsü kontrol eden hacker kötü amaçlı kişi herhangi bir komut göndermezse hiçbir şey olmaz. Ama patlamak üzere olan bir bombayla yaşıyorsun bunu da bilmelisin.
öyle bişey olduğunu sanmıyorum hem crack kullananlar sadece parası yetmeyenler değil rtx 2080 ti olan adam da crack kullanıyor ve herkesin içi rahat yıllardır 1 tane bile sıkıntı çekmedik

z.furkandenizhan

80+ Bronze
Tabi ki sizin tercihiniz biz sadece öneride bulunuyoruz

DMirsat

80+
lan ben steamden kredi kartıyla oyun alıyorum ama canım istediği için 1 oyunu crack indirmiştim dayanamayıp kredi kartı bilgilerimi çalarlar mı hard diskime format atayım mı? (kredi kartım steamde kayıtlı değil)

z.furkandenizhan

80+ Bronze

z.furkandenizhan

80+ Bronze
lan ben steamden kredi kartıyla oyun alıyorum ama canım istediği için 1 oyunu crack indirmiştim dayanamayıp kredi kartı bilgilerimi çalarlar mı hard diskime format atayım mı? (kredi kartım steamde kayıtlı değil)
Oyun kurulumunun etkilediği kompenentleri silmen yeterli

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Oyun hileleri büyük tehdit. Bedava olanların neredeyse hepsinde bir backdoor var. İndirmeyin ve indirtmeyin.

z.furkandenizhan

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,264
Üyeler
142,103
Son üye
Soykan 123
Top Bottom