Neler Yeni

[REHBER] $NOT Airdrop Puan Kasma

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Batuhan
Selamlar arkadaşlar, telegramın benim de daha önce kullandığım TON coin üzerinden oyun tarzı bir etkinliğe katılarak $NOT coin kasabildiğiniz bir bot yaptı.

Şu an voucherlarda görebiliyoruz ki 10M $NOT coin 240$ civarlarına erişmiş durumda.

Şimdi size günde min 2 kez girerek nasıl 2 hafta civarında 10M $NOT coine erişebildiğinizi yazacağım.

1- Öncelikle not coin için telegram hesabınız olması gerekli. Ve aşağıdaki linkten botu başlatın.
NOT Bot Refli (İkimiz de paylaşımlı kazanıyoruz ilk girişte auto tap için bir boost kazanmış olursunuz.)
NOT Bot Refsiz

2- İlk girişte tüm enerjinizi bitirene kadar basın (son adımda bunun hızlı tıklama bugını anlatıyorum)

3- Tüm enerjiniz bittikten sonra earn kısmına tıklayın ve çıkan görevleri yapın. Neredeyse tüm görevler 100k civarı puan veriyor.
(Görevlerde telegram grupları hariç sadece göreve tıklayıp 2sn sonra tekrar telegrama dönmeniz yeterli kabul ediyor otomatik. Yani boşuna twitter vs takip etmenize gerek yok)

4- Açık tüm görevleri yaptıktan sonra boost kısmına girip ilk önce multi-tap i yükseltebildiğiniz kadar yükseltin, fakat 20K puan köşede dursun.

5- Boostları aktif edin 1 günde 3 er boost veriyor. Bir adet enerji boost ve bir adet rocket i açın. (Son adımdaki bugu kullanarak bu işlemleri yapın)
Daha sonra son adımda bahsettiğim bugu kullanarak çabucak enerjinizi bitirin. Ve 3 boostunuz bitene kadar işlemleri yapın. Fakat çıkan roketlere tıklamayı unutmayın. Roketlerde tek tıklamaya 18-50 arası puan veriyor.

6- Tüm enerjinizi bitirdikten sonra auto-tap botu açın. Bu bot siz NOT coin bottan çıktıktan 1 saat sonra aktif oluyor ve sürekli tıklama yapıyor. Yani bir sonraki enerji ve rocket boostunuz gelene kadar bota girmenize gerek yok yoksa 1 saat tekrar bekliyor.

7- Puan kazandıkça bronzdan silver ve gold liglere çıkıyorsunuz. Lig yükseldikçe earn sekmesindeki görevler değişiyor ve daha fazla kazandırıyor.

8- 5 günde ekstra bir şey yapmadan 4m a ulaştım başta mantığı tam çözemediğim için hızlı ilerleyemedim. Gold ve üzerinde görevde 3m veriyor zaten.

Gelelim son adıma yani tıklama bugunu nasıl yapacağınıza.
İlk olarak biraz enerjiniz olsun 7-8 tıklama kadar.
Coinin sağ veya sol tarafına 2-3 kez tıklayın ama son tıklamada basılı tutun ve kopyalama imleci geliyor elinizi hala çekmeyin basılı tutmaya devam edin.
Bu sırada 2. parmağınızı kopyalama imlecine getirin ve iki parmağınızı da çekmeden basılı tutarak coin etrafında gezdirin böylece sadece sürükleyerek saniyede 4-5 kez basmış oluyor.
Rocket boostunda çok iyi puan kastırıyor bu bug.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
bence boş proje

Top Bottom