Neler Yeni

Crackli Adobe Uygulamaları

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,722
İsim
Gtx 1090Tİ
Video editlemek, animasyon yapmak, fotoğraf düzenlemek için adobe uygulamalarını kullanmak istiyorum ama pahalı olduklarından kullanamıyorum. Acaba nasıl kullanabilirim? Crackleri var mı?
Çoğu virüs dolu ki video ve animasyon ile ilgili şeyler doğuştan gelmediği için böyle programlardan başlamanızı önermem

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
sizin yaptığınız şey şu bu uygulamalara destek çıkıp yarın bigün rdr2 crack istiyen birini linç ediyorsunuz :D

Asparagus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Samet Nacar
Çoğu virüs dolu ki video ve animasyon ile ilgili şeyler doğuştan gelmediği için böyle programlardan başlamanızı önermem
Davinci resolve indirdim ama bilgisayar kaldırmadı premiere 2015 indirecektim ama crack yoktu. Başka ne alternatif var ki kötü pc için?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Video editlemek, animasyon yapmak, fotoğraf düzenlemek için adobe uygulamalarını kullanmak istiyorum ama pahalı olduklarından kullanamıyorum. Acaba nasıl kullanabilirim? Crackleri var mı?
var olmamı hemde kolay kurulum link atayım özelden
Capthfgjhgure.PNG

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,722
İsim
Gtx 1090Tİ
Davinci resolve indirdim ama bilgisayar kaldırmadı premiere 2015 indirecektim ama crack yoktu. Başka ne alternatif var ki kötü pc için?
Bilgisayarınızı yazar mısınız kötüyse zaten bunları hiç kullanamazsınız

Atyxah

80+ Silver
evet var ama virüs dolu çoğu
Eğer ilk kurulumda iptal butonu pasifse (2. Yani devam ederken genelde çopu pasif oluyo ince bir ayrıntısı var yani) %90 virüstür task manager açık duruyo direk kapatıp siliyom öyle hiç virüs çalıştırmadım virüs programı yok defender devre dışı daha hiç bulaşmadı kaç yıldır

quartle

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Kaan
normalde korsana karşıyım tüm oyunları parayla alırım ama bu uygulamalar gercekten pahalı onları crack kullanıyorum

Conqureor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Aras Yılmaz
Nasıl bir saçmalık ya böyle bir şey mi olur ( pArAn YoKsA KuLlAnMaYaCaKsIn ) duyduğum en saçma cümle.
yalnız büyük küçük yazman :D yaşın 15 falan galiba emek hırsızlığına devam ayrıca saçma falanda değil nasıl paran olmadığında düzgün yemek alamıyorsan paran yoksada (GENEL İHTİYAÇ olmayan şeyler SU YEMEK gibi olmayan şeyler için böyle bişey yapmak asıl saçma olan bu) almıyacaksn

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,199
İsim
EmreBey
Hay maşallah tü tü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnız büyük küçük yazman :D yaşın 15 falan galiba emek hırsızlığına devam ayrıca saçma falanda değil nasıl paran olmadığında düzgün yemek alamıyorsan paran yoksada (GENEL İHTİYAÇ olmayan şeyler SU YEMEK gibi olmayan şeyler için böyle bişey yapmak asıl saçma olan bu) almıyacaksn
Tercih meselesi kimseye karışamazsınız. Yaşa göre yargı yapmak mı = 🤮🤢

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom