Neler Yeni

🔥İndirim Creative Aurvana Live SE Kafaüstü Kulaklık - 327 TL trendyol

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
Ciddi misin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Meraktan 1 adet aldık bakalım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldık indirime girdi.

Güncel 312 ₺
Hayırlı olsun :)

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
SEFA KAYA
Yorumlarınıza güvenip aldım.
Oyuncu kulaklığı ile bunu kiyaslayacagim fark var mı merak ettirdiniz 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
MURAT GÜLLÜ
Bu kulaklığı sitede satışa sunan arkadaş bu konunun sahibi olabilir mi? Adamın sayesinde bir sürü kulaklık sattılar :D:D

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,328
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Toshiba tüplü pcmde kullanırdım bu markanın hoparlörlerini eyy gidi :D Telefon çalmadan önce cızırtı yapar sinyal verirdi

Fantastiktürk

80+ Bronze
Bu kulaklığı sitede satışa sunan arkadaş bu konunun sahibi olabilir mi? Adamın sayesinde bir sürü kulaklık sattılar :D:D
Olabilir de olmayabilir de. Ama düşük ihtimal veriyorum çünkü aylar önce Technopat'ta da konusu açıldı. Açan arkadaşı tanıyorum.

Ayrıca olsa da çok problem değil bence. Çünkü söylenenler doğru.
1724333553699.png

1724333630033.png

1724333737474.png

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
1 tane de yedek mi alsam ya çok beğendim :D bi daha sittin sene düşmez bu fiyatlara bu kalite :D

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Serdar Günaydın
eskisini kesip kaskın içine koydum 1 tane daha sipariş verdim yedek olsun diye. beyler kaçırmayın fiyatına göre kaliteli eq ayarlarına iyi tepki veriyor, iç hoparlörün mıknatısı büyük, ağır değil. logitech in 3500 tl lik lightspeedli kulaklığından daha güzel ses veriyor.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,856
İsim
Hacı
eskisini kesip kaskın içine koydum 1 tane daha sipariş verdim yedek olsun diye. beyler kaçırmayın fiyatına göre kaliteli eq ayarlarına iyi tepki veriyor, iç hoparlörün mıknatısı büyük, ağır değil. logitech in 3500 tl lik lightspeedli kulaklığından daha güzel ses veriyor.
Dedim ama 3k lık kulaklıktan iyi diye 🤣

seyt22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Seyit savaş
La gardaş ne övdünüz. 30uma dayanmış biri olarak dayanamadım 2 tane de ben çektim

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Cem
400tl olmuş genede cok pahalı degil fakat asla umdugumu bulamadım. Kulaklığın bassla alakası yok tizler fena değil fakat ses çok az.Hem uygulama üstünden (aimp) hem de windows ayarlarından düzeltmeye calıssamda istedigimi bulamadım

1724693600750.png

1724693663873.png

bir çok kulaklık kullandım en az bass ve en az ses veren kulaklık bu oldu.
anakartım msi x370 gaming plus ayrıca ses kartı almadım cünkü yetiyordu
denediğim kulaklıklar
-logitech g930 (kendi ses kartı var)
-gametech medusa
-sennheiser hd407
-gamepower medusa
-gamepower kizaru
-qcy t13(kulakici)
-monster pusat
varsa öneri deneyeyim bass acsam tiz bozuyor ve yazdıgım gibi ses yüksekliği az sahnesi fena değil ama

ekleme: unutmusum telefonda poco x3 de de aynı sorun var ses az ve bass basarısız

Son düzenleme:

_Baris_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
zzzzzz
performans olarak elimdeki razer blackshark v2x ile neredeyse aynı gibi, sadece detaylar daha net, 327 tl'ye alındığını düşünürsek gerçekten fiyatına göre çok iyi.

warstr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Efe
performans olarak elimdeki razer blackshark v2x ile neredeyse aynı gibi, sadece detaylar daha net, 327 tl'ye alındığını düşünürsek gerçekten fiyatına göre çok iyi.
v2x ile hangi konuda aynı müzik için falan mı?

Fantastiktürk

80+ Bronze
400tl olmuş genede cok pahalı degil fakat asla umdugumu bulamadım. Kulaklığın bassla alakası yok tizler fena değil fakat ses çok az.Hem uygulama üstünden (aimp) hem de windows ayarlarından düzeltmeye calıssamda istedigimi bulamadım

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

bir çok kulaklık kullandım en az bass ve en az ses veren kulaklık bu oldu.
anakartım msi x370 gaming plus ayrıca ses kartı almadım cünkü yetiyordu
denediğim kulaklıklar
-logitech g930 (kendi ses kartı var)
-gametech medusa
-sennheiser hd407
-gamepower medusa
-gamepower kizaru
-qcy t13(kulakici)
-monster pusat
varsa öneri deneyeyim bass acsam tiz bozuyor ve yazdıgım gibi ses yüksekliği az sahnesi fena değil ama

ekleme: unutmusum telefonda poco x3 de de aynı sorun var ses az ve bass basarısız
Tam tersine çok bass var. Son kullanıcı kulaklığı olduğu için normal buluyorum. Sesin de az geldiğini söylemişsiniz. Bunlar taktığınız cihazların süremediğinin göstergesi ya da size gelen model arızalı. Zira çok düşük seste kullanıyorum telefonda da bilgisayarda da ve gayet yeterli geliyor.

Top Bottom