Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Creative Sound Blaster G3 24Bit Ses Kartı 1143 TL 🔥

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
Müzik için ses kartı almak bir tutku bana kıyasla. Bu sekil DAC lar tercih etmem ben. Profesyonel ses kartı alır bilgisayardan dinlerim. Ki müzik işinde değilsen mantıklı değil gibi geliyor.
Son dönemde bilgisayar ses kartlarının performansını yakaladı cs43131 ile küçük dac amplar. Bilgisayar ses kartlarının da aslında çoğu kulaklık için iyi değil. Aralarında öne çıkan audient ve motu var gibi sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar benim pcde typec çıkışı bulunmuyor bu nednele dönüştürücü ile kullanmamda bir sorun olur mu. mikrofonlarda sorun olmuyordu ama seskartını bilemedim.
Olmaması lazım.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,927
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Cloud 2 için ses kartı lazım olmaması lazım hocam.
Zaten kendi ses kartı yetiyor memnunum da ekstra ses kartı alıp daha iyi ses kasabilir miyim onu merak ediyorum. Eskiden yaprak kıpırdasa alırdım sesi artık ya yorgunluk ya yaşlılık eskisi gibi kasamıyorumç.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
kilan embappe
Zaten kendi ses kartı yetiyor memnunum da ekstra ses kartı alıp daha iyi ses kasabilir miyim onu merak ediyorum. Eskiden yaprak kıpırdasa alırdım sesi artık ya yorgunluk ya yaşlılık eskisi gibi kasamıyorumç.
Değecek fark alamazsınız.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
kilan embappe
Amazon destek geçer demiş hocam. Hatta geçmezse parası iadeymiş. 10 dişhekiminden 9'u da oneriyormuş (!)

İlk iki cümle doğru.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Anakart MSI A520M ses yongası da Realtek® ALC892/ALC897 Codec bu varmış. Bende çok anlamıyorum bu konuda kulaklığın ses kartı yetiyor mu yoksa anakartın da ses yongası performansı etkiliyor mu acaba. Ses kasmada bi tık zorlanıyorum.
Kendi ses kartı varsa o yeter. Ve hayır DAC'a harcadığınız ekstra paraya değmez..
Son dönemde bilgisayar ses kartlarının performansını yakaladı cs43131 ile küçük dac amplar. Bilgisayar ses kartlarının da aslında çoğu kulaklık için iyi değil. Aralarında öne çıkan audient ve motu var gibi sadece.

Olmaması lazım.
Birkaç dolarlık ürün alamıyorsanız bu tip yeni DAC'ler anakartlardaki ses yongalarindan daha iyi (ALC4080 hakkında bilgim yok.). Anakart yongaları baştan beri iyi değildi ki zaten.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
Kendi ses kartı varsa o yeter. Ve hayır DAC'a harcadığınız ekstra paraya değmez..

Birkaç dolarlık ürün alamıyorsanız bu tip yeni DAC'ler anakartlardaki ses yongalarindan daha iyi (ALC4080 hakkında bilgim yok.). Anakart yongaları baştan beri iyi değildi ki zaten.
Evet, dediğiniz gibi. Ben anakart üstündeki ses yogası değil de usb ile bağlanan harici ses kartlarını kastetmiştim.

Wraith'de Dawn Pro stoğu olsa ben de alacağım hocam da işte...
Hatta bir reddit yorumunda birisi 32 ohm üstündeki kulaklık için tavsiye etmem yazmış. Fiyat iyi de ömürlük ürün olduğundan bir şekilde iyisini almak lazım bence.

Son düzenleme:

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Yağız Berk Özel
Hatta bir reddit yorumunda birisi 32 ohm üstündeki kulaklık için tavsiye etmem yazmış. Fiyat iyi de ömürlük ürün olduğundan bir şekilde iyisini almak lazım bence.
Zaten şu an kullandığım 2 kulaklık da 32 ohm. Blackshark V2x ve Kiwi Ears Cadenza. Blackshark V2x çağ atlar Dawn Pro ile.

Hashus000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Cihan Bozkır
Zaten şu an kullandığım 2 kulaklık da 32 ohm. Blackshark V2x ve Kiwi Ears Cadenza. Blackshark V2x çağ atlar Dawn Pro ile.
Dawn pro kullanmadım ama kabaca aynı ölçümlere sahip olması lazım tempotec sonata bhd pro ile. Ben tempoteci beğendim. Ölçümlerde de gayet iyi zaten, sürücü desteği sıkıntısı olmadığı sürece Dawn Pro da aynıdır diye tahmin ediyorum.

Top Bottom