Neler Yeni

crystal disk infoda çıkan yazılar

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
şu anda verebilceğimi sanmıyorum çünkü 15 yaşındayım babama desem bunu sen malmısın der beni başından savar yüksek ihtimalle boşver der vermesem bişe olurmu ?
Her ay 500GB veri yazsan. 5 ayda 2.5TB eder. Buda %2-4 civarı düşüş demek. Bu da çok kötü bir değer.

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı
şu anda verebilceğimi sanmıyorum çünkü 15 yaşındayım babama desem beni başından savar yüksek ihtimalle boşver der vermesem bişe olurmu ?
Neden öyle desin canım ürünü almışsınız kullanmışsınız ürün hata veriyor. Tabikide göndereceksiniz garantiye hakkınız için en azından. Ayrıca konuşmaları okudum bende 4 yıllık SSD var sürekli kullanıyorum Sağlıkları %100 hala.. SSD'nizde sorun olabilir. İnş değildir tabi ama hızlı düşmüş.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Neden öyle desin canım ürünü almışsınız kullanmışsınız ürün hata veriyor. Tabikide göndereceksiniz garantiye hakkınız için en azından. Ayrıca konuşmaları okudum bende 4 yıllık SSD var sürekli kullanıyorum Sağlıkları %100 hala.. SSD'nizde sorun olabilir. İnş değildir tabi ama hızlı düşmüş.
860 EVO'nun 100% dimi?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
bakacağım daha 2miydi 3müydü garanti süresi bilmiyorum ama 1yılı doldurunca babamla konuşup garantiye yollatabilirim gine böyle devam ederse

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,879
İsim
Metehan Akyalı

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
860 EVO'nun 100% dimi?

Evet 860 Evo'nun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bencede gönder daha da düşerse, para vermişsin almışsın hakkınıda ara. 😁
ama cidden samsungdan şaşmamak lazım eski pcem 10yıllıktı samsung 320gb hddsi vardı bi bakınca sağlığına satmadan önce 100de 100 tarzı bişeydi cidden samsunglar aşırı kaliteli

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
benim m.2 ssd çok ısınıyor heralde csgo oynarken arkada mc dc açıktı başka bişe açık değildi bi anda dondu 0a çekti ve garip bi ses çıkmaya başladı şimdi m.2 ssdyle oyuna giricem bidaha sonra sıcaklık değerini kaydedip bitane daha konu açıcam

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
benim m.2 SSD çok ısınıyor heralde csgo oynarken arkada mc dc açıktı başka bişe açık değildi bi anda dondu 0a çekti ve garip bi ses çıkmaya başladı şimdi m.2 ssdyle oyuna giricem bidaha sonra sıcaklık değerini kaydedip bitane daha konu açıcam
Oyundayken fazla ısınmaz SSD. Hız testi yaparken sıcaklığına bakın.

Top Bottom