Neler Yeni

CS 2 oynarken mavi ekran hatası

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,397
İsim
Emre Zengin
Hocam lol falan oynadım baya uzun zamandır oynadığım en temiz oyunlardandı ne kasma ne donma ne kapanma, tertemiz oynadım fps falan da mükemmeldi. Bunun üstüne cs2 denedim lakin oyunun ortasında birden kendine restart attı bilgisayar her şey çalışsa da ekran gelmedi. Diğer rami mi deneyeyim şimdi?
Dene bir bakalım. Bu CS'nin ayarlarında Amd FidelityFX vardı. Onu direkt devre dışı yap bakalım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Murat
Dene bir bakalım. Bu CS'nin ayarlarında Amd FidelityFX vardı. Onu direkt devre dışı yap bakalım.
Hocam ayar kapalı ve öbüründe yine oynanabiliyordu bunda daha girerken ya da maç başlatırken kapatıyor. Tabi sonuç aynı iki ramde de kapanmış oluyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,397
İsim
Emre Zengin
Hocam ayar kapalı ve öbüründe yine oynanabiliyordu bunda daha girerken ya da maç başlatırken kapatıyor. Tabi sonuç aynı iki ramde de kapanmış oluyor.
Bu sistem için deneyebileceğin başka RAM'ler var mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,397
İsim
Emre Zengin
Maalesef hayır dedi hocam, yeni ram ve yeni ssd almayı düşünüyorum
RAM'leri Amazon üstünden uyguna bulabilirsen oradan al. Bir şey olursa iadeden yana sıkıntı olmasın. 3600 MHz CL18 ya da 3600 MHz CL16 alman yeterli RAM'leri. CL16 ile CL18 arasında çok fiyat farkı varsa CL18 olan modeli al.

Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Murat
RAM'leri Amazon üstünden uyguna bulabilirsen oradan al. Bir şey olursa iadeden yana sıkıntı olmasın. 3600 MHz CL18 ya da 3600 MHz CL16 alman yeterli RAM'leri. CL16 ile CL18 arasında çok fiyat farkı varsa CL18 olan modeli al.
Bakıcam hocam da direkt siz önerinizi link olarak atsanız da olurdu.
Aslında hocam hepsiburada da bir abimin arkadaşı çalışan ve kendine özel indirimleri olduğu için ondan bende yararlanabilirim yani kendi indirimini bana uygulayabilir.

Son düzenleme:

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,397
İsim
Emre Zengin
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Murat
Hocam günaydın. Diğer ramlerde olduğu gibi bunda da aynı problem yaşanıyor oynuyosun oynuyosun bi anda kapanıyor maalesef sorun ramlerde değil gibi ama problem oldukça benzer yaşanıyor. Örneğin 1 el atıyorum el sonu yükleme ekranında kapanabiliyor bu seferkinde de 2 3 el oynattı bitim ekranında patladı yine işlemci veya ekran karti mi sizce problem?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,397
İsim
Emre Zengin
Hocam günaydın. Diğer ramlerde olduğu gibi bunda da aynı problem yaşanıyor oynuyosun oynuyosun bi anda kapanıyor maalesef sorun ramlerde değil gibi ama problem oldukça benzer yaşanıyor. Örneğin 1 el atıyorum el sonu yükleme ekranında kapanabiliyor bu seferkinde de 2 3 el oynattı bitim ekranında patladı yine işlemci veya ekran karti mi sizce problem?
Tamam RAM'leri eledik. M2 SSD işini naptın?

Top Bottom