Neler Yeni

CS 2 Seçkin de hileciler cirit atıyor!

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Seçkini yeni aldım yoldaş görevini yapıyordum maç skoru 5-0 rakibi eziyoruz sonra karşıda elemanın birisi mola verip geri döndü oyuna sonra maçı çevirip 8-8 berabere bitirdi izleme hilesi açıp gelmiş elemanın birini indirdik iki farklı bölgeden bunu indirmeye gidiyoruz bu eleman benim takımdakini öldürüp anında bana dönüp beni de öldürdü çok relax hareket etmeye başladı ben hileci olmuyor diye seçkin alıyorum adam yediremeyip maçın ortasında hile açıyor hani bu oyunun hile engelleme programı bari reportladıklarımızı incelemeye alsın bunu da yapmıyorlar sanırım ben bu hileciler yüzünden CS GO dan tiksinirdim CS 2 yine güzel olmuş oynayayım dedim yine soğumaya başladım oyundan hilecilerin çok olması yaş kitlesinin düşük olması şu oyunu yapsınlar +20 kafamız rahat etsin!

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
Seçkini yeni aldım yoldaş görevini yapıyordum maç skoru 5-0 rakibi eziyoruz sonra karşıda elemanın birisi mola verip geri döndü oyuna sonra maçı çevirip 8-8 berabere bitirdi izleme hilesi açıp gelmiş elemanın birini indirdik iki farklı bölgeden bunu indirmeye gidiyoruz bu eleman benim takımdakini öldürüp anında bana dönüp beni de öldürdü çok relax hareket etmeye başladı ben hileci olmuyor diye seçkin alıyorum adam yediremeyip maçın ortasında hile açıyor hani bu oyunun hile engelleme programı bari reportladıklarımızı incelemeye alsın bunu da yapmıyorlar sanırım ben bu hileciler yüzünden CS GO dan tiksinirdim CS 2 yine güzel olmuş oynayayım dedim yine soğumaya başladım oyundan hilecilerin çok olması yaş kitlesinin düşük olması şu oyunu yapsınlar +20 kafamız rahat etsin!
valve amd'nin antilagını banlamaya devam etsin :DD

ErenMaiky

80+ Bronze
ayn knk +20 touch blue kap gel

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,547
İsim
Cengiz

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Emin ol Valorant'da hileciler oyuncu sayısı/ortalamasına göre daha fazladır. Arduino aim hileleri, wallhackler ve daha fazlası valo'da dolu. CS2'de hileciler bi nebze daha az emin olabilirsin. Şu an zaten bi gecikme sorunu var sen rakibi görmeden falan ölüyorsun, onun dışında aşırı hile dolu diyebileceğim oyunlar geçmedi benim için CS2'de.

Valorant'a canım sıkıldıkça giriyordum haftada bikaç kez normal game, şüphelendiğim kişiyi rapoluyorum oyun esnasında hileci tespit edildi diyerek oyun bozuluyor. Battlepass almıştım yaparım diye o bile umrumda değil 1 ay önceye kadar falan sildim daha da girmiyorum.

CS2'e de her çarşamba kasa düşürmek için giriyorum o kadar. İki oyun da afedersiniz b*ka sardı birbirleriyle rekabet edeceğiz, güncelleme getireceğiz diye içine ettiler oyunların. CS2'de de kasa düşürme olmasa ona da girmem zaten. Artık çok anlamsız geliyor zamanımı verip karşılığında bir şey alamadığım şeyler.​

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Hile gelmiyor diyenler paralel evrende yaşıyorsunuz sanırım oyun bildiğin hile kaynıyor

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Kimse hile gelmiyor demiyorki.
Valla umurumda değil CS artık sadece her hafta kasamı alır çıkarım internet cafe de oynadığımız zamanlardaki zevki vermiyor zaten birde bu yabancılarla karışık oynamak aşırı saçma en çokta bu sinir bozucu sadece Türklerle oynayamıyor muyuz? Bana denk gelen hileciler genelde Ruslar oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videonun 40. saniyesinde başlıyor en ayar olduğum hile izleme hilesi en çok bununla karşılaşıyorum bunu anlamak kolay diğerleri zor bir de AK47 aşırı tepen bir silahla bununla koşarak adam vuruyorlar şaka gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube da CS hileleri yapan bi elemana denk geldim Valve neden dava açmıyor buna? Ulan üstüne basa basa hile işi gönül işi diyor ve bu elemanın videosu baya bi izlenmiş! Burada bazılarının yaşı kadar FPS oyunlar oynamışlığım var kimin hileci olup kimin olmadığını anlayacak kadar tecrübeliyim.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Tahaberk
He he aynen kesin hiledir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,275
Üyeler
157,053
Son üye
sjaks11
Top Bottom