Neler Yeni

CS:GO düşük fps sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammet açıkgöz
1-2 sene sonra Allah nasip ederse yeni pc almak istiyorum 1-2 sene daha taşır mı bu beni valorant, cs go gibi oyunlar oynuyorum öyle ağır şeyler değil
Kankacım gün geçtikçe oyunlar ağırlaşıyor Max 6 ay daha ufak ufak götürür diye düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

AMD ekran kartı alma taraftarı değilim ama duruma göre düşünebilirim sağolun hocam

Tamam hocam teşekkürler dikkat ederim bundan sonra :))
Bu arada Nvidia candır ibne falandır ama teknolojik ve stabile açısından Nvidia iyidir kankam işlemcide her zaman AMD diyorum Intel çok bokunu çıkarıyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,679
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bilgisayarın çöp
Tuşuna bastığında açıldığına dua et daha ne istiyorsun Allah'ın dan bu sistemle csgo açmak bile iyi yani git yeni PC al oyna
Peki size şunu sorayım ben imzadaki sistemle 40-60 fps alıyorum çöpmü ? (rdr2 uncharted gow tarzı oyunları çatır çatır 60 fps civarlarında oynadım) halada bu sorunum çözülmedi

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Peki size şunu sorayım ben imzadaki sistemle 40-60 fps alıyorum çöpmü ? (rdr2 uncharted gow tarzı oyunları çatır çatır 60 fps civarlarında oynadım) halada bu sorunum çözülmedi
Hocam hangi oyun 40-60 fps

Kankacım gün geçtikçe oyunlar ağırlaşıyor Max 6 ay daha ufak ufak götürür diye düşünüyorum

Bu arada Nvidia candır ibne falandır ama teknolojik ve stabile açısından Nvidia iyidir kankam işlemcide her zaman AMD diyorum Intel çok bokunu çıkarıyor
Bende aynı fikirdeyim hocam peki benim pc yi overclock ile falan hayata döndürebilirmiyiz

Uğur25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur Yılmaz
Instagram
uguryllmz
Hocam bunları yaptım zaten bu ayarları yapmadan olmaz ilk yapılması gereken şeylerden biri

Hocam bunları yaptım zaten bu ayarları yapmadan olmaz ilk yapılması gereken şeylerden biri
Hocam biliyorsanız sorun yok o zaman. Zaten onun dışında hiçbir çaba işe yaramaz. Bir arkadaş ekran kartı değişikliği için sana öneride bulunmuş onu dinleyip kendine bir kart alabilirsin. Benim önerim gtx 1650 4gb. Bu kartın üstünü önermem ki drop sorunları falan yaşarsın ya da paranı fazla harcamış olursun, bu fiyatlarda başka kart önermem.

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Hocam biliyorsanız sorun yok o zaman. Zaten onun dışında hiçbir çaba işe yaramaz. Bir arkadaş ekran kartı değişikliği için sana öneride bulunmuş onu dinleyip kendine bir kart alabilirsin. Benim önerim gtx 1650 4gb.
Tamam hocam teşekkürler

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,679
İsim
Emre
Discord
necromancerr
çoklu çekirdek kullanımı kapalı olabilir mi yada dizüstü enerji tasarrufu falan?
çoklu çekirdek açık dizüstü kapalı ayarları çok düşüktede yüksektede denedim sonuç aynı 800x600 çözünürlüğe düşmeyi dahi denedim aynı valoda orta ayarlar kılçıksız 150+ alıyorken burda 40-60 almak koyuyor adama

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammet açıkgöz
İmzadaki sistem hangisi kanka tam olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammet açıkgöz
Hocam hangi oyun 40-60 fps

Bende aynı fikirdeyim hocam peki benim pc yi overclock ile falan hayata döndürebilirmiyiz
Kankacığım MSI after burner programını kullanarak deneme yanılma yöntemiyle belli bir miktar FPS artışı sağlayabilirsiniz Ama şöyle bir durum var power suplayınız overclock için yeterli mi anakartınız bunun için yeterli mi aynı zamanda bilgisayarınızın ısısı bunun için yeterli mi bunun gibi faktörler etkileyebilir kesinlikle ben sorumluluk almıyorum Ama zamanında benim de gt730 ekran kartım vardı ve belli bir miktar overclock yapmıştım fakat ben termal macununu değiştirip düzenli bir şekilde ona göre yapmıştım yani siz de deneme yanılma yöntemiyle yapabilirsiniz ama aşırıya kaçmayın çünkü elinizdeki parçadan da olabilirsiniz ufak ufak deneme yanılma yöntemiyle bulabilirsiniz bence en uygun ayarı Bir de en uygun ayarı bulduğunuzu düşünüp öyle bırakmayın biz sağdaki saat kadar oyunlar da deneyin bazen güç yetersiz kalıyor veya farklı durumlar oluyor bilgisayar kapanıp açıyor veya yani 150 FPS alıyorsun birdenbire 60'a düşüyor takılmalar donmalar bugünün gibi sorunlar yaşayabiliyorsunuz bir denemek lazım

r3 3100 rx6500xt 2x8 ram kısaca böyle yazayım
Kankacığım senin kısaca sanki bir işlemci upgrate'ine ihtiyacım var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,967
Üyeler
150,586
Son üye
nine costuran_45