Neler Yeni

CS:GO düşük fps sorunu

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa
hocam 2 yıl önce evkurdan 5500 TL ye büyük girdi sanırım ama farkında değilim
2. Elden daha iyi sistem toplardınız hocam. İnşallah hepsiburadada satılan 5K'lık sistemlerden değildir diye umuyorum.

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Ben 5 6 yıl rahat kullanmak için onanuygun sistem alıyorum kankam biraz araştır videolar izle bu şekilde forumlarda gez öğren en azından öğrenemezsen bile youtuberların yaptığı sistemleri böyle forumlarda paylaş bilgi al derim en azından kendinide geliştiritsin
Şu an alsam öyle yaparım zaten eskiden hiç bilgim yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. Elden daha iyi sistem toplardınız hocam. İnşallah hepsiburadada satılan 5K'lık sistemlerden değildir diye umuyorum.
hocam evkur dedim ya ama yinede aynı sistem olabilir

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
İşemci ve anakart da leş hocam. Ekran kartı rezalet değil ama çöp.
Yani evet günümüze göre çöp tabii ama ekran kartı çöpün de çöpü. İ5-4460 çok daha güçlü ekran kartlarını besleyebilecek güçte. En azından ekran kartını yükseltip bilgisayara çağ atlatabilir.

Pasacik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Paşa Gültekin
Discord
sanalgaypasa

hocam evkur dedim ya ama yinede aynı sistem olabilir
Evkur olsa da hepsiburada ve trendyol üzerinden satılan para tuzağı ucuz sistemler var. Parçalarının çoğu kullanılmış ve çok eski oluyorlar. Çoluk çocuk veya bilgisayardan anlamayan varsa tuzağa düşüp alsın diye yapılıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammet açıkgöz
Bende paranı zamanında babam kaptırdım hayatta böyle ufak tefek hatalar güzel ders veriyor kankam yeni PC alabak olursan bana istersen Instagramean ve yazabilirsin yada forumdaki arkadaşlardan bilhi6alabilirsin istersen Instagramı verebilirim öyle herkeze güvenip sistem alma kim olursa olsun biraz araştırma yap kankam

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Yani evet günümüze göre çöp tabii ama ekran kartı çöpün de çöpü. İ5-4460 çok daha güçlü ekran kartlarını besleyebilecek güçte. En azından ekran kartını yükseltip bilgisayara çağ atlatabilir.
gtx 1050'nin fiyatı biraz fazla pahalı değil mi karta göre ?

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Bende paranı zamanında babam kaptırdım hayatta böyle ufak tefek hatalar güzel ders veriyor kankam yeni PC alabak olursan bana istersen Instagramean ve yazabilirsin yada forumdaki arkadaşlardan bilhi6alabilirsin istersen Instagramı verebilirim öyle herkeze güvenip sistem alma kim olursa olsun biraz araştırma yap kankam
Artık uyandım zaten öyle bi hataya düşmem hocam dersimi aldım ben sağolun forumda 2-3 günde bir aktifim zaten güncel konulara bakıyorum bi sorunum olursa danışıyorum 2 yılda çok değiştim

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
gtx 1050'nin fiyatı biraz fazla pahalı değil mi karta göre ?
Yani fiyatı konusunda pek fikrim yok piyasaya bakmıyorum bayağıdır. Ben gücüne göre söyledim. GTX 1050 Ti senin ekran kartını 10'a katlar. Uygun fiyata bulmak sana kalmış. 2. El bulabilirsin. Alternatif olarak RX 470 ve GTX 1650 de var. GTX 1650 daha güçlü.

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
2. Elde alınabilir ancak sıfırı tabii ki alınmaz sıfırı da yoktur zaten.
1-2 sene sonra Allah nasip ederse yeni pc almak istiyorum 1-2 sene daha taşır mı bu beni valorant, cs go gibi oyunlar oynuyorum öyle ağır şeyler değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Muhammet açıkgöz
Artık uyandım zaten öyle bi hataya düşmem hocam dersimi aldım ben sağolun forumda 2-3 günde bir aktifim zaten güncel konulara bakıyorum bi sorunum olursa danışıyorum 2 yılda çok değiştim
😂😂😂 İyi kanka sevindim buna ama bir yavsiyem daha olacak insanların yaptığı kötü bir hata işlemci ekran kartına darboğaz yapıyor ona dikkat ederek sistem alın birde anakartın faz değerlerine kaç pimli olduğuna dikkat edin powersuplay dada msı Asus gibi markaların iyi güç kaynaklarına bakın paraya kıyın çünkü belki 5k yada 8k fazla gözükebilir ama sistemini sağlam şekilde muafaza etmiş olursunuz

N1GHT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Eren Coşkun
Yani fiyatı konusunda pek fikrim yok piyasaya bakmıyorum bayağıdır. Ben gücüne göre söyledim. GTX 1050 Ti senin ekran kartını 10'a katlar. Uygun fiyata bulmak sana kalmış. 2. El bulabilirsin. Alternatif olarak RX 470 ve GTX 1650 de var. GTX 1650 daha güçlü.
AMD ekran kartı alma taraftarı değilim ama duruma göre düşünebilirim sağolun hocam

😂😂😂 İyi kanka sevindim buna ama bir yavsiyem daha olacak insanların yaptığı kötü bir hata işlemci ekran kartına darboğaz yapıyor ona dikkat ederek sistem alın birde anakartın faz değerlerine kaç pimli olduğuna dikkat edin powersuplay dada msı Asus gibi markaların iyi güç kaynaklarına bakın paraya kıyın çünkü belki 5k yada 8k fazla gözükebilir ama sistemini sağlam şekilde muafaza etmiş olursunuz
Tamam hocam teşekkürler dikkat ederim bundan sonra :))

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,023
Üyeler
150,596
Son üye
ismailklc007
Top Bottom