Neler Yeni

CS GO PC RESTART ATIYOR

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Evet adamın biri 5000 serisinde wattman yok sadece siyah ekran oluyor 500 serisinde wattman var demişti herkes beni linçlemişti 5600xt önermedim diye
az mı uğraştık 2060 yerine 5600xt savunanlarla

O günleri iyi hatırlıyorum ban yiyecek kadar sinirlenmiştim

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
az mı uğraştık 2060 yerine 5600xt savunanlarla

O günleri iyi hatırlıyorum ban yiyecek kadar sinirlenmiştim

Anlasalar RX serisini sadece 5700xt öneririm oda son driver stabil olduğu ve RTX 3060 çıkacağı için 2060s alınmaması kararında olduğum için bekleyemem diyenlere öneririm.

AlpLion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bora Alparslan
O adamın biri malmış bu arada
wattman oldugunu nereden anlayabilirim? ekran kartımda ama ekran kartımda sıkıntı olsa diğer oyunlarda da restart atmaz mı? Diğer oyunlarda sorun yok

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
wattman oldugunu nereden anlayabilirim? ekran kartımda ama ekran kartımda sıkıntı olsa diğer oyunlarda da restart atmaz mı? Diğer oyunlarda sorun yok
Radeon software de çıkıyor diye biliyorum yanlış olabilir hiç radeon kart kullanmadım bilemiyorum

Wattman de genelde siyah ekran oluyor birden bire sizin yaşadığınız sorunla neredeyse aynı

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
Wattman değil seninki senin hesabında sorun var dediğim gibi cfg dosyalarını sil ayarların gitcek belki bir umut düzelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Radeon software de çıkıyor diye biliyorum yanlış olabilir hiç radeon kart kullanmadım bilemiyorum

Wattman de genelde siyah ekran oluyor birden bire sizin yaşadığınız sorunla neredeyse aynı
Arkadaşın pcsi sadece cs de res atıyor ve başka cs hesabında atmıyr

Top Bottom