Neler Yeni

CS GO PC RESTART ATIYOR

AlpLion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bora Alparslan
Wattman değil seninki senin hesabında sorun var dediğim gibi cfg dosyalarını sil ayarların gitcek belki bir umut düzelir.
Ayarlarımı geri yazarım sıkıntı yok bakalım yapıcam dediğini.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wattman değil seninki senin hesabında sorun var dediğim gibi cfg dosyalarını sil ayarların gitcek belki bir umut düzelir.

Arkadaşın pcsi sadece cs de res atıyor ve başka cs hesabında atmıyr
başka cs hesabında sadece 1 saat denedim ve 4:3 ayarları değil 16:9 1920 1080 falan denedim atmadı

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih

Arkadaşın pcsi sadece cs de res atıyor ve başka cs hesabında atmıyr
hee tamam anladım şimdi

Garip bir sorun başka cs hesabında atmaması da garip

AlpLion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bora Alparslan

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
hee tamam anladım şimdi

Ayarlardan dolayı düşünüyorum benimde 2x Msaa yapmazsam ekranda yırtılmalar oluyor her nekadar 30 fps alsamda çöp sistemde

hee tamam anladım şimdi

Bugün 600 mesaj atmışım normalmi yarın silverim .D :D

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Çözüm yok bende :D

Ayarlardan dolayı düşünüyorum benimde 2x Msaa yapmazsam ekranda yırtılmalar oluyor her nekadar 30 fps alsamda çöp sistemde

Bugün 600 mesaj atmışım normalmi yarın silverim .D :D
bugün 600 mesaj mı attın :oops:

Bende cebelleşiyorum gold olayım diye :D

AlpLion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bora Alparslan

Deliever

80+ Bronze

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Bildirimlerde Wattman'ın ayarları sıfırladığını belirten yazı hiçbir şey ifade etmez, asla sorun çözmede referans alınamaz. Bundan çıkarılabilecek tek şey sistemde bir problem olduğudur veya güç kaybı yaşadığıdır. Bunu direkt ekran kartına bağlamak yargısız infazdır. Kaç yerde gördüm, herkesin ağzına Wattman dolanmış. Öyle bir bildirim çıkmasa nereye suç atacaksınız merak ediyorum. Sorun çözmeye yönelik bir şeyler yazın en azından, mesaj kasmaktan farkı yok bunun.

Soruna gelecek olursak, CS:GO'da oyun esnasında işlemci sıcaklığı kaç derecelere geliyor? Bana işlemci eşik sıcaklık değerini aşıp sistemin restartlanmasına yol açıyor gibi geldi. Oyun esnasındaki değerleri birkaç saniyeliğine de olsa kaydedebilir misiniz? Ekran görüntüsü de yeterli olur. MSI Afterburner kullanın bu aşamada. Hatta farklı bir cihazla olayı kaydedebilirseniz daha iyi olur. Bunun dışında ekran kartına UV yapmak da mantıklı ancak CS:GO tamamını kullanmıyor ekran kartının (ayarları sormadık ama genel olarak böyle), yüksek ihtimal farklı sebebi var.

AlpLion

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bora Alparslan
Bildirimlerde Wattman'ın ayarları sıfırladığını belirten yazı hiçbir şey ifade etmez, asla sorun çözmede referans alınamaz. Bundan çıkarılabilecek tek şey sistemde bir problem olduğudur veya güç kaybı yaşadığıdır. Bunu direkt ekran kartına bağlamak yargısız infazdır. Kaç yerde gördüm, herkesin ağzına Wattman dolanmış. Öyle bir bildirim çıkmasa nereye suç atacaksınız merak ediyorum. Sorun çözmeye yönelik bir şeyler yazın en azından, mesaj kasmaktan farkı yok bunun.

Soruna gelecek olursak, CS:GO'da oyun esnasında işlemci sıcaklığı kaç derecelere geliyor? Bana işlemci eşik sıcaklık değerini aşıp sistemin restartlanmasına yol açıyor gibi geldi. Oyun esnasındaki değerleri birkaç saniyeliğine de olsa kaydedebilir misiniz? Ekran görüntüsü de yeterli olur. MSI Afterburner kullanın bu aşamada. Hatta farklı bir cihazla olayı kaydedebilirseniz daha iyi olur. Bunun dışında ekran kartına UV yapmak da mantıklı ancak CS:GO tamamını kullanmıyor ekran kartının (ayarları sormadık ama genel olarak böyle), yüksek ihtimal farklı sebebi var.

Açıkçası şöyle söyliyim, Ryzen Master uygulamasından işlemci değerlerine baktım oyunu oynarken en fazla 55-60 derece arası oluyor. Ekran kartı da aynı şekilde 60-62 arasında, ben PSU oldugunu düşünüyorum her oyunun Woltage ı farklıdır sonuçta, PSU değiştirmek sorunu çözecektir diye düşünmekteyim.

Top Bottom