Neler Yeni

CS:GO SEÇKİN HESAP

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
cs go da 21 level olarakda seçkin hesap olabilirsin.Seçkin hesap ile seçkin olmayan hesap arasındaki fark en önemlisi seçkinsen karşına seçkin hesaplar gelir yani hile olma olasılığı çok daha azdır indirimleri bekleyebilirsin yada 21 level olmaya çalışabilirsin fakat çok uzun sürer.
suan seckin degılım ve rekabetcide ortalama 5 mac attıktan sonra sınırlıyo 24 saat sonra rekabetcı gırebılırsın dıyo seckin olmadan sınırsız rekabetcı gırılemıyor mu

Lowness

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Umut Gökbulak
Hayır toplam 10 winin olması gerek o rekabetçi sınırının kalkması için 10 win olduktan sonra rankın bellı olacak ve sınırsız girebileceksin

Mileven

80+ Silver
suan seckin degılım ve rekabetcide ortalama 5 mac attıktan sonra sınırlıyo 24 saat sonra rekabetcı gırebılırsın dıyo seckin olmadan sınırsız rekabetcı gırılemıyor mu
alakası yok dostum seçkın olmasa bile ısnırlama koymaz rekabetçi 10 maç kazanana kadar 2 kazanmada bir 21 saat sınır koyar

BySadooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sadıkhan uzun
Arkadaşlar CS:GO da ücretsiz oynadım fakat suan sınır koyuyor. Satın almak istiyorum fiyatı 77TL. Bukadar olacagını sanmıyorum. Seçkin hesap nedir farkı nedir bilen biri aydınlatabilir mi ?
Oyunda 21 seviye olunca otamatik seçkin oluyorsun ama exp kısıtladığı için aşırı zor seviye atlanıyor

Seçkimin ayrıcalığı sende sadece seçkinlerle eşleşiyorsun bundan dolayı hile gelme olasılığı azalıyor ve düşen skin v.b daha fazla düşüyor yani oyuna 77 TL verince zevkinde çok Bi değişiklik olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Faruk Karagöz
Hayır toplam 10 winin olması gerek o rekabetçi sınırının kalkması için 10 win olduktan sonra rankın bellı olacak ve sınırsız girebileceksin
kardeşim para verip aldım ama halen sınır devam ediyor bu normalmi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,743
Üyeler
158,178
Son üye
hangy
Top Bottom