Neler Yeni

CS:GO Source 2 test videosu ! Başarılı buluyor musunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,676
İsim
Burak Karadağ
Dostlar bu test videoları önceden zaten paylaşılmış videolar fakat görmeyen arkadaşların da bu testi izleyip bu konu hakkında fikirlerini almak ve Source 2'ye geçildikten sonraki öngörülerimi bilmek isterim. Ayrıca belirtmekte fayda var biliyorsunuz ki CS:GO nun önümüzdeki 2022 - Ağustos'unda 10. Kuruluş Yılı olacak ve Source 2'nin Ağustos ayında gelmesi çok yüksek ihtimalli ve Source 2 geleceği zaman CS:GO'nun adı Global Offensive yazısı kaldırılarak sadece 'Counter Strike' olarak değiştirelecek.
Bu test videosu yazılım geliştiricisine ait.

TEST VİDEOSU:

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
O HUD'u düzeltirler diye düşünüyorum ve ek olarak o elin sağ sol olması kadar berbat bir şey yok. Neyse umarım konsol üzerinden fov ayarları cart curt ile düzeltebiliriz kişisel olarak. Ek olarak o güneşin parlaklığı %100 göz yakıcı seviyede. Zıplama / koşma hissi berbat olmuş yine normal bir Unreal Engine oyunundan farkı yok. Ben beğenmedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gercekci olmasin hocam kotu oluyor.
Evet gerçekçi oyun oynamak istesem giderim Insurgency: Sandstorm / Ready or Not falan oynarım CS:GO'nun bu kadar gerçekçi olmasına gerek yok.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Karşımda Apex var gibi hissettirdi. O kadar iğrenç yani. Görsel anlamda, grafik anlamda iyileştirmeler yapılsa güzel olabilir ancak fiziği değiştirmek gibi bi yanlışa düşmesinler yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,676
İsim
Burak Karadağ
source 2 çıkmayacak demislerdi
İptal edilmişti fakat tekrar dan faaliyete alındı. Şuan çalışmalar yoğun yürütülüyor. Umarım şu fizik olaylarının cıvığını çıkarmazlar.

O HUD'u düzeltirler diye düşünüyorum ve ek olarak o elin sağ sol olması kadar berbat bir şey yok. Neyse umarım konsol üzerinden fov ayarları cart curt ile düzeltebiliriz kişisel olarak. Ek olarak o güneşin parlaklığı %100 göz yakıcı seviyede. Zıplama / koşma hissi berbat olmuş yine normal bir Unreal Engine oyunundan farkı yok. Ben beğenmedim.

Evet gerçekçi oyun oynamak istesem giderim Insurgency: Sandstorm / Ready or Not falan oynarım CS:GO'nun bu kadar gerçekçi olmasına gerek yok.
Evet parlaklık açısından aşırı yüksek.
Fizik olaylarını abartmazlarsa iyi olur aksi hâlde dediğin gibi ViewModel larla uğraşmak zorunda kalırız ama oyuna bu tarz bir değişiklik gelmesi için çok geç bile kaldılar.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,658
İsim
-
Silahı öyle tutacak, eli hareket edecekse olmasın daha iyi.

Top Bottom