Neler Yeni

CS:GO Trade Günlükleri

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Sermaye ne gadar?
200 falansa çözeriz ;)
Ne kadar çoksa o kadar iyi. İlk başta parayla item alacaksan buff.163.com kullan. Çinli ama dünyanın en büyük topluluk pazarı, Steam pazarından daha büyük :D uygun fiyatlara skin yakalayabilirsin, sonra yukarıda anlattığım gibi downgrade yapıp swap.gg'den geri upgrade yapa yapa kar edebilirsin ama risk var sonuçta. Garanti kar edersin demiyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir. 🤣

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
1610803999097.png

Arkadaşın biri Buzz Kill karşılığında Desolate Space'imi istedi. Normalde arada 3-5 TL varken güzel float'tan dolayı yaklaşık 15-17 TL overpay aldım.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Agalar, elimde uzun sürenin sonucunda, günlük kasalar, bazı çekilişler ve biraz trade sonucu elde ettiğim yaklaşık 1200 TL'lik bir envanter bulunuyor ve bu miktarda bir envanter elde etmişken takas yaparak gelir elde etmeyi denemeye karar verdim. Tek başına sıkıcı olabileceği için yaptığım takasları sürekli burayı güncelleyerek paylaşacağım. Takasa başlamayı düşünenler de fikir edinebilir diye düşündüm.

Şu an elimdeki envanter :
Alıntıyı görüntüle
Kullandığım CS:GO Trader eklentisi fiyatları biraz düşük gösteriyor ama aşağı yukarı 1250-1300 TL olduğunu söyleyebilirim.
Öncelikle elimdeki 800 TL değerindeki Desert Eagle | Emerald Jörmungandr FN'i downgrade yapacağım, yani birden fazla ucuz skine böleceğim. Bilmeyenler için eşya bozdurunca, bozulan eşya sayısına bağlı bir şekilde ek ödeme alırsınız. Aynı şekilde upgrade yapınca, yani birden fazla skini tek bir büyük skine birleştirince de ek para ödersiniz. Bu ödenen ek miktara da overpay deniyor.
Bu elimdeki Deagle'ı 2 ila 3 skine bölerek yaklaşık 50-60 TL overpay almayı düşünüyorum.

GÜN 1

Şu anda konuştuğum biri var, Deagle karşılığında AK-47 | Bloodsport MW ve AWP | Asiimov BS almayı düşünüyorum.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Bu ikisi toplamda 900 TL ettiği için kendi tarafımdan da 1 eşya daha ekleyeceğim.

Sonradan bu iki eşyayı upgrade edeceğim ama ek bir miktar ödememek için swap.gg takas sitesini veya o an p2p satış bölümünde uygun fiyatlı skinler varsa csgolive.com adlı kasa açma sitesini kullanacağım. İnsanlara oranla çok daha az overpay gerekiyor. Bu şekilde skinleri küçülterek kar edip ek ödeme yapmadan büyük skinlere dönüştürüp bunu haftada 1 tekrarlayarak haftada en az 100 TL kazanç elde etmeyi düşünüyorum.

Şimdilik Deagle'da takas banı olduğu için en az 2 gün beklemek zorundayım. Güncellemeleri paylaşacağım ^^

EDİT 1: GÜN 2

Az önce Deagle'ımı çok isteyen biriyle anlaşmaya vardım.
830 TL değerindeki Deagle karşılığında

-AK-47 | Empress MW
-AWP | Electric Hive MW
-USP-S | Orion FN
-Desert Eagle | Kumicho Dragon FT
-1 Adet Broken Fang Operasyonu Kasası

olarak anlaştık.

AK-47'nin piyasa değeri 440 TL
AWP'nin piyasa değeri 200 TL
USP-S'in piyasa değeri 200 TL
Deagle'ın piyasa değeri 90 TL
Kasanın piyasa değeri 6.60 TL
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Çıkartmalar hariç skinlerin toplam değeri 936 TL yapıyor ve bu takastan 106 TL, yani 12.5% kar etmiş bulunuyorum.
Ayrıca
AWP'de 80 TL
USP-S'te 40 TL
Deagle'da 350 TL
değerinde çıkartmalar yer alıyor ve bunlar da birine pazarlarken güzel değerler katabilir.

Ayrıca hepsinin de güzel float değerleri var, yani bu takas fazlasıyla karlı oldu. Karşı tarafın AK-47'sinde 4 gün takas banı olduğundan eşyalar perşembe elimde olacak.

EDiT 2: Adam sonradan Deagle'ındaki sticker kombosunu çok sevdiği için rica etti ve 85 TL'lik Deagle yerine 95 TL'lik MAC-10 | Fade FN 0.01 Float ve 1 tane daha Broken Fang kasasında anlaştık.

Alıntıyı görüntüle

EDİT 3:

Pazar'dan beri fiyatlar çok değişti ve Deagle, 890 TL oldu. Böylece arkadaşlar pazarlık yaparak yeni bir anlaşma yaptım.
Alıntıyı görüntüle
Gördüğünüz;
AK-47 | Empress MW 465 TL
M4A4 | Hellfire FN 350 TL
USP-S | Orion FN 200-210 TL
3 Adet Operasyon Kasası 6.41*3= 19.25 TL
Toplamda 1045 TL gibi bir ödeme aldım, 890 TL'yi çıkarınca 155 TL kar etmiş oldum.

Anlık envanter değeri: 211$ = 1560 TL
Hocam benim hem zamanım hem sabrım var, kendi steam bütçemi hiç para yatırmadan kastım şuan herşeyi satsam rahat bir 70-80tl çıkar nasıl kazanabilirim siz ne zaman ve ne kadarla başlayığ ne kadar kar ettiniz

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
Konudaki arkadaşlar bilgilidir.
230 lira steam bakiyesi var
Nakit olarak çekmek istiyorum nasıl yapabilirim?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,043
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret

leqraw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Abdur Rezzak
Steam'e Google'dan girip envanterine girip linki kopyala. Ya da envanterin üzerindeki 'Takas Teklifleri' tuşuna tıklayıp 'Bana kimler takas teklifi gönderebilir' kısmına girip linki kopyalarsan takas linkini de atabilirsin, aynı mantık.
hocam swap.gg de 50 tane kırık diş operasyonu kasasına 280tl civarı ediyor kaç tllik bi item alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam swap.gg de 50 tane kırık diş operasyonu kasasına 280tl civarı ediyor kaç tllik bi item alabilirim
veya nakite çevirmek istiyorum 50 kırık diş kasasını kaç TL'ye çevirebilirim nakite ortalama

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Opresayondan kasa alıp satsam ne kadar kar ederim?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya nakite çevirmek istiyorum 50 kırık diş kasasını kaç TL'ye çevirebilirim nakite ortalama
Hocam onu bilemem de swap.gg çok fazla Broken Fang kasası olduğu için almıyordu günlerdir. Hala da aldığını sanmıyorum, fiyat açısından da bir tahmin yapamıyorum maalesef.

pclaptop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Hüseyin İzken
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,615