Neler Yeni

Öneri CS GO Ücretsiz versiyonu oynanır mı ?

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
CS GO bitti diye bir algı var sosyal medyada bu doğrumu ? Çok hile falan varmış, steam da şuan CS GO nun ücretsiz sürümü çok satanlar listesinde 1. Sırada, acaba diyorum yükleyip oynasam ücretsiz versiyon olduğu için çok fazla hile mi çıkar karşıma ? Yükleyip oynasam memnun kalırmıyım yoksa berbat bir haldemi şuan, oyuna hiç bulaşmayımı.

SmhDiff!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Semih Hatipoğlu
free CSGO oynamak hayatımın en kötü kararıydı ama arkadaş grubun varsa topluluk sunucuları eğelenceli olabiliyor sadece

Knispel

80+ Bronze
CS GO bitti diye bir algı var sosyal medyada bu doğrumu ? Çok hile falan varmış, steam da şuan CS GO nun ücretsiz sürümü çok satanlar listesinde 1. Sırada, acaba diyorum yükleyip oynasam ücretsiz versiyon olduğu için çok fazla hile mi çıkar karşıma ? Yükleyip oynasam memnun kalırmıyım yoksa berbat bir haldemi şuan, oyuna hiç bulaşmayımı.
O bitti diyenler neye göre diyor anlamadım. Oyunun günlük oyuncu sayısı 1 milyon. Bu oyun hiç biter mi?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Efe Kırmaz
şahsen benim karşıma çok fazla hile çıkmıyor, oynayabilirsin.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Csgoda hile falan yok. Paralı sürümde yok yani. Parasız sürümde nerelerde var bilmiyorum. Valorantta daha çok hile geliyor bana csde yıllardır hiç gelmedi.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Emre Erkan Aydın
Beleş oynanmaz novayı geçemezsin çok hile var sonuç olarak beleş

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Cs'nin tek sorunu bana kalırsa Ruslarla oynamak. 128 tickrate falan bunlar boş iş gibi geliyor. Akıcılık olarak daha akıcı geliyor bana cs.

şahin doğan

80+ Platinum
Csgoda hile falan yok. Paralı sürümde yok yani. Parasız sürümde nerelerde var bilmiyorum. Valorantta daha çok hile geliyor bana csde yıllardır hiç gelmedi.
:kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw:
kartalda her maçta 2 kişinin hile olması dışında soyun yok. Düşük rütbeler daha berbat.

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom