Neler Yeni

Öneri CS GO Ücretsiz versiyonu oynanır mı ?

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Seçkine hızlıca çıkarım 5-6 yıldır FPS oynuyom ama CS GO yu inanılmaz derecede kötüleyen bir kitle var algı mı gerçek mi diye merak etim paralı versiyonu alıcam
Oyunda uzun zamandır hile denk gelmiyor. Ama çok fazla Rus gelip sinir bozabilir. Düşük ranklarda her oyunda olduğu gibi toxic dolu.

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Ben şahsen seçkin'de o kadar hileye denk gelmedim. Fakat zaten çok fazla oynadığım da yok. Rusça sohbetler dinlemek istiyorsan kesinlikle daha iyisi yok. Full rus. Yani en son ne zaman başka bir Türk ile oynadım inan hatırlamıyorum. Bu da soğuttu beni haliyle oyundan. Grup olarak girmediğin sürece eğlenmek biraz zor. Fakat deneyebilirsin.

marilyn

80+ Silver
O bitti diyenler neye göre diyor anlamadım. Oyunun günlük oyuncu sayısı 1 milyon. Bu oyun hiç biter mi?
o 1 milyonun çoğu faceit çoğuda topic oynuyor mm girenler çok az haliyle 10 dakika kadar maç arıyorsun birde güven faktörü vsvs göre arama yapıyor bekle anam bekle

csgo benim kendi görüşüm oynanmaz suyu çıktı artık 10 yıllık oyun sürekli adam vuruyorsun rank kasıyorsun vs yeni başlayan için bir şey diyemem ama etkinlik vs düzenlenmiyor adam akıllı çok bir olayı kalmadı

valorant ile karşılaştıran türk sayfaları görüyorum bu sayfalar kadar ucube admin yok oyunların tek ortak yani 5-5 ve silah olması xdd

cs ayrı bir katsgori benim gözümde

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
Paranı ver Prime yap hesabını bak keyfine.
Bedava cs oynayacağına Bunu oyna daha çok zevk verir.
10dk falan eğlendim sağol :D

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,250
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Cs'nin tek sorunu bana kalırsa Ruslarla oynamak. 128 tickrate falan bunlar boş iş gibi geliyor. Akıcılık olarak daha akıcı geliyor bana cs.
değil 128 tick çok fark var

Top Bottom