Neler Yeni

Öneri CS GO Ücretsiz versiyonu oynanır mı ?

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Algı olduğu için biraz iyi oynayan hile gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

supreme eloda global ile silver aynı takıdma geliyor 1 i hile gerilerini taşıyor
Bilmiyordum dostum o elolarda olduğum için üzücüymüş :(

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
CS GO bitti diye bir algı var sosyal medyada bu doğrumu ? Çok hile falan varmış, steam da şuan CS GO nun ücretsiz sürümü çok satanlar listesinde 1. Sırada, acaba diyorum yükleyip oynasam ücretsiz versiyon olduğu için çok fazla hile mi çıkar karşıma ? Yükleyip oynasam memnun kalırmıyım yoksa berbat bir haldemi şuan, oyuna hiç bulaşmayımı.
oynanmaz

şahin doğan

80+ Platinum
Yorumun hile gibi oynaması mi yoksa cidden Mevlana gibi emin oldugun bir durum mu? Smurf çok oluyor çünkü bana bile hile diyen çok oldu şansa falan vurunca
rütbe kartal zaten. herkes iyi oynuyor ama her el durmadan her smoke'un arkası vuranlar geliyor

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
Mehmet
Knk oyun bitmedi. Ücretsiz sürüm tavsiye etmem. Oynamak istiyorsan parasını verip al, ya da valo takıl daha iyidir.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
csde 20 saati olanlar doluşmuş

Reindi

80+ Silver
Algı olduğu için biraz iyi oynayan hile gibi geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilmiyordum dostum o elolarda olduğum için üzücüymüş :(
mesela ben supremim maç sonu ranklara baktığımızda 4 global 1 silver o silverda hile oluyor zaten yan hesapla girip hile açıyor arkadaşları boosluyor oyun oynanmaz artık

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Seçkin olmayan hesapla cs oynamak anca oyundan soğutur.
Seçkine hızlıca çıkarım 5-6 yıldır FPS oynuyom ama CS GO yu inanılmaz derecede kötüleyen bir kitle var algı mı gerçek mi diye merak etim paralı versiyonu alıcam

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
.
Free sürüm kötü durumda bence, arkadaşlarınla falan oynarsın anca.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
O bitti diyenler neye göre diyor anlamadım. Oyunun günlük oyuncu sayısı 1 milyon. Bu oyun hiç biter mi?
knk üst üste 3-4 maç aynı rakipler geliyor .d cs harbi ölmüş en azından paralı sürümü oynancak gibi değil
Seçkine hızlıca çıkarım 5-6 yıldır FPS oynuyom ama CS GO yu inanılmaz derecede kötüleyen bir kitle var algı mı gerçek mi diye merak etim paralı versiyonu alıcam
seçkin almıcaksan hiç oynama zaten vaktine yazık. doğru karar

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
CS GO bitti diye bir algı var sosyal medyada bu doğrumu ? Çok hile falan varmış, steam da şuan CS GO nun ücretsiz sürümü çok satanlar listesinde 1. Sırada, acaba diyorum yükleyip oynasam ücretsiz versiyon olduğu için çok fazla hile mi çıkar karşıma ? Yükleyip oynasam memnun kalırmıyım yoksa berbat bir haldemi şuan, oyuna hiç bulaşmayımı.
Paranı ver Prime yap hesabını bak keyfine.
Bedava cs oynayacağına Bunu oyna daha çok zevk verir.

Top Bottom