Neler Yeni

CS GO Vac Oturumunuzu Doğulayamadı hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
AKİF
Cs go da vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası alıyorum. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, windows defender ı kapattım , Steam i yönetici olarak çalıştırdım, bilgisayarı yeniden başlattım , oyunu silip tekrardan yükledim ancak hiçbir işe yaramadı. Yardımcı olabilir misiniz?

EmreCiHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Emre Cihan
Discord
EmreCİHAN#8274
Arada sırada bende de oluyordu fakat dosya doğrulama yapıp steami yeniden başlatınca düzeliyordu. Bir kaç sefer dene mutlaka düzelecektir. Biraz bekleyebilirsinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Ahmet Temsil
Cs go da vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası alıyorum. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, windows defender ı kapattım , Steam i yönetici olarak çalıştırdım, bilgisayarı yeniden başlattım , oyunu silip tekrardan yükledim ancak hiçbir işe yaramadı. Yardımcı olabilir misiniz?
Kanka geçenlerde bendede olmuştu 1 gün sonra düzelmişti seninkisi sildikten sonra çalışması gerekti ya

Jaws

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Emre Şimşek
Instagram
emresmskk
Steam
Jexansx
Çözümü yok aynı hatayıçevremde birçok insan alıyor yeni updateyi beklemekten başka çare yok malesef :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
AKİF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözümü yok aynı hatayıçevremde birçok insan alıyor yeni updateyi beklemekten başka çare yok malesef :(
Başka hesaptan girince sıkıntı olmuyor sadece kendi hesabimda bu sıkıntıyla karşılaşıyorum bekliyicez mecbur :(

GoktugGecer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Göktuğ Gecer
Facebook
100006001727289
Şuan bir çok kullanıcıda oluşan bir hata, yakın zamanda fixleyeceklerini umuyorum. @Vodonosnyka

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
AKİF
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arada sırada bende de oluyordu fakat dosya doğrulama yapıp steami yeniden başlatınca düzeliyordu. Bir kaç sefer dene mutlaka düzelecektir. Biraz bekleyebilirsinde.
Bekleyelim bakalim umarım düzelir :(

Top Bottom