Neler Yeni

CS Prime hesabı olup bedava para isteyenler buraya 🔥 Kanıtlı 🔥

ErenMaiky

80+ Bronze
Arkadaşlar Bahsettiğim site o günün ilk davetine özel size 2.5$ veriyor denedim ben aldım. Kanıt olarak attım , Mavi renkte olan yerde yazanı okursanız anlarsınız zaten. DM'den veya Dc'den attığınız mesajları gün içinde kesin cevaplarım.
Sitedeki şart Cs prime hesabınızın olmasıdır ve (İLK DEFA) siteye kayıt olmanızdır. sitenin bu 2.5$ verme sebebi eski site olduğu için tekrardan öne çıkmaya çalışıyorlar. site güvenilirdir bıçak çekmişliğim var.
Siz referansla girdiğinizde 1$ verecek ama eğer siz birini davet ederseniz ilk kişiye özel 2.5$ verecek
Reklam olarak değil steam tr den kalkıcak diye bunu yapıp oyun satın alabilirsiniz, site ismi veremiyorum reklam olmasın diye DM'den belirtebilirsiniz istiyorsanız İYİ GÜNLER
5000 Coin = 5$
İlk defa kayıt olduğunuzda referansla size 1$ verecektir hemen çekebilirsiniz DEPOZİTSİZ'DİR. ama 5$ istiyorsanız ufak bi depozit atıp arkadaşınızı davet edip hem yatırdığınızı çekip hemde 5$ ı çekebilirsiniz
Discord'dan daha hızlı cevap veririm DC: maikyeren
2. kanıt olarak bir ss daha ekledim günün ilk daveti olduğu için 5 k coin geldi.
Sitenin olayının referans olduğunu unutmayınız. referanssız girerseniz parayı vermez.
SİTEYE YENİ ŞART EKLENDİ
Rank 2 olmak gerekiyormuş 1$'ı hemen almak için rank 2 nin anlamını ss ekledim

SİTEYE GİRERKEN VPN Kullanmanız size daha hızlı harekette bulunmanıza yardımcı olacaktır.
Vpn önerim Hola VPN

Ekler

• kanıt.png
    kanıt.png
    26.5 KB · Hit: 1,096
  • ddd.png
    ddd.png
    16 KB · Hit: 1,010
  • IMG_20231123_195648.jpg
    IMG_20231123_195648.jpg
    273.9 KB · Hit: 219
Son düzenleme:

7Meç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mücahit Erkam Çavuş
hangi site hocam ?

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Batuhan
Reklam niye sayılsın hocam bitcoin kampanyaları siteleri bile paylaşılıyor site adı veya linki koyarsanız sevinirim.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Yapan varmı ?

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
hocam site güvenilir bir site ise benim 10 tane hesabım var 50 dolar civarı çekebilirim. Sen yapabildin mi ? Bir de 5 doları çekebilmek için gereken depozit miktarı ne kadar ?

ErenMaiky

80+ Bronze
dmden yazan 10 kişi olmuştur ama 1 kişi yaptı onun yaptığınıda ss olarak ekledim 5 k coinim vardı günün ilk daveti olduğu için 10 k oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam site güvenilir bir site ise benim 10 tane hesabım var 50 dolar civarı çekebilirim. Sen yapabildin mi ? Bir de 5 doları çekebilmek için gereken depozit miktarı ne kadar ?
site güvenilir çok eski site. 10 hesabın varsa her birini ufak bi eşya atman lazım skin gibi 5 tllik fln . çünkü davet edebilmen için referans kodu oluşturman lazım diyor . referans kodunu oluşturman içinde böyle diyor . Bir promosyon kodu oluşturmak için en az 1 para yatırmanız gerekir
1 para derken 1 dolarmı 1 coinmi anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteye sordum miktar önemli değil diyo en az 1 kere deposit atman yeterlidir dedi. yani 40 50 coinlik bir şey atsan yeterliymiş

Son düzenleme:
Top Bottom