Neler Yeni

CS Prime hesabı olup bedava para isteyenler buraya 🔥 Kanıtlı 🔥

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
dmden yazan 10 kişi olmuştur ama 1 kişi yaptı onun yaptığınıda ss olarak ekledim 5 k coinim vardı günün ilk daveti olduğu için 10 k oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

site güvenilir çok eski site. 10 hesabın varsa her birini ufak bi eşya atman lazım skin gibi 5 tllik fln . çünkü davet edebilmen için referans kodu oluşturman lazım diyor . referans kodunu oluşturman içinde böyle diyor . Bir promosyon kodu oluşturmak için en az 1 para yatırmanız gerekir
1 para derken 1 dolarmı 1 coinmi anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

siteye sordum miktar önemli değil diyo en az 1 kere deposit atman yeterlidir dedi. yani 40 50 coinlik bir şey atsan yeterliymiş
Steam level şartı var mı benim diğer hesaplar steamde 0 level ama primeları var

SieBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ahmet Çelebi
Siteyi özelden yazar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yiğit Yücel
siteyi atsana direk

TheRck69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yahya Çakar
Arkadaşlar Bahsettiğim site o günün ilk davetine özel size 5$ veriyor denedim ben aldım. Kanıt olarak attım , Mavi renkte olan yerde yazanı okursanız anlarsınız zaten.
Sitedeki şart Cs prime hesabınızın olmasıdır ve (İLK DEFA) siteye kayıt olmanızdır. sitenin bu 5$ verme sebebi eski site olduğu için tekrardan öne çıkmaya çalışıyorlar. site güvenilirdir bıçak çekmişliğim var.
Siz referansla girdiğinizde 1$ verecek ama eğer siz birini davet ederseniz ilk kişiye özel 5$ verecek
Reklam olarak değil steam tr den kalkıcak diye bunu yapıp oyun satın alabilirsiniz, site ismi veremiyorum reklam olmasın diye DM'den belirtebilirsiniz istiyorsanız İYİ GÜNLER
5000 Coin = 5$
İlk defa kayıt olduğunuzda referansla size 1$ verecektir hemen çekebilirsiniz DEPOZİTSİZ'DİR. ama 5$ istiyorsanız ufak bi depozit atıp arkadaşınızı davet edip hem yatırdığınızı çekip hemde 5$ ı çekebilirsiniz
Yardım isterseniz DC: maikyeren
2. kanıt olarak bir ss daha ekledim günün ilk daveti olduğu için 5 k coin geldi.
3.Kanıtı da ekledim 17000 coin olmasının sebebi o günün ilk daveti olduğu için 5 k coin veriyor diğerlerine 1k coin olarak sayıyor.
Sitenin ismi ne?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Zamanında burdan ne para kazanmıştım yan hesaba yoktu o zamanlar ona yapmadım site adını unuttum ama arayüzden tanıdım özelden mesaj olarak site ismini yazarsan sevinirim. Arkadaşların hesplarl yapıyodum itemlerini flan ben attığım için paranın çoğunu ben alıyordum 1,2 dolarda onlara veriyordum ne günlerdi bee o zaman 1 dolar veriyordu ama kendim 5 dolar yapıp çekiyordum Site linki atmak yerine ismini resim çekip konuya ekleyebilirsin belki

EmRyzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Emir Şahbaz
Arkadaşlar Bahsettiğim site o günün ilk davetine özel size 5$ veriyor denedim ben aldım. Kanıt olarak attım , Mavi renkte olan yerde yazanı okursanız anlarsınız zaten.
Sitedeki şart Cs prime hesabınızın olmasıdır ve (İLK DEFA) siteye kayıt olmanızdır. sitenin bu 5$ verme sebebi eski site olduğu için tekrardan öne çıkmaya çalışıyorlar. site güvenilirdir bıçak çekmişliğim var.
Siz referansla girdiğinizde 1$ verecek ama eğer siz birini davet ederseniz ilk kişiye özel 5$ verecek
Reklam olarak değil steam tr den kalkıcak diye bunu yapıp oyun satın alabilirsiniz, site ismi veremiyorum reklam olmasın diye DM'den belirtebilirsiniz istiyorsanız İYİ GÜNLER
5000 Coin = 5$
İlk defa kayıt olduğunuzda referansla size 1$ verecektir hemen çekebilirsiniz DEPOZİTSİZ'DİR. ama 5$ istiyorsanız ufak bi depozit atıp arkadaşınızı davet edip hem yatırdığınızı çekip hemde 5$ ı çekebilirsiniz
Yardım isterseniz DC: maikyeren
2. kanıt olarak bir ss daha ekledim günün ilk daveti olduğu için 5 k coin geldi.
3.Kanıtı da ekledim 17000 coin olmasının sebebi o günün ilk daveti olduğu için 5 k coin veriyor diğerlerine 1k coin olarak sayıyor.
Site ismini verir misin

Valve

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berke Yıldız
Siteee

Son düzenleme:
Top Bottom