Neler Yeni

CS Prime hesabı olup bedava para isteyenler buraya 🔥 Kanıtlı 🔥

Roscoyt

80+
hangi site hocam ?
Csgoplygon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar Bahsettiğim site o günün ilk davetine özel size 5$ veriyor denedim ben aldım. Kanıt olarak attım , Mavi renkte olan yerde yazanı okursanız anlarsınız zaten.
Sitedeki şart Cs prime hesabınızın olmasıdır ve (İLK DEFA) siteye kayıt olmanızdır. sitenin bu 5$ verme sebebi eski site olduğu için tekrardan öne çıkmaya çalışıyorlar. site güvenilirdir bıçak çekmişliğim var.
Siz referansla girdiğinizde 1$ verecek ama eğer siz birini davet ederseniz ilk kişiye özel 5$ verecek
Reklam olarak değil steam tr den kalkıcak diye bunu yapıp oyun satın alabilirsiniz, site ismi veremiyorum reklam olmasın diye DM'den belirtebilirsiniz istiyorsanız İYİ GÜNLER
5000 Coin = 5$
İlk defa kayıt olduğunuzda referansla size 1$ verecektir hemen çekebilirsiniz DEPOZİTSİZ'DİR. ama 5$ istiyorsanız ufak bi depozit atıp arkadaşınızı davet edip hem yatırdığınızı çekip hemde 5$ ı çekebilirsiniz
Yardım isterseniz DC: maikyeren
2. kanıt olarak bir ss daha ekledim günün ilk daveti olduğu için 5 k coin geldi.
3.Kanıtı da ekledim 17000 coin olmasının sebebi o günün ilk daveti olduğu için 5 k coin veriyor diğerlerine 1k coin olarak sayıyor.
Sitenin olayının referans olduğunu unutmayınız. referanssız girerseniz parayı vermez.
Davet nasıl atıyoruz hocam

Furqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Furkan balcı
Cs prime'ınız olması gerekiyor isteyene bende verebilirim kod

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Özür dileyerek konudan bağımsız bu prime hesap dediğiniz seçkin mi oluyor? Zamanında telefon no girince olan ?

ErenMaiky

80+ Bronze
Özür dileyerek konudan bağımsız bu prime hesap dediğiniz seçkin mi oluyor? Zamanında telefon no girince olan ?
csdeki hilelere karşı alınan önlemden dolayı zamanında 21 level üstü olan herkes prime hesaplı sayıldı. sonradan prime hesaplar satılmaya başlandı. prime hesaplarda rank,level, drop sistemi aktiftir. prime olmayanlarda boşa oynamış gibi olursun hiç bir yararı yok. zamanında telefon no girince olan fln değil

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Kaan
La var ya şu foruma açılmış en kazançlı referans konusu. Bedavadan her kişi başına 2-3 dolar ortalama alacan :D

Top Bottom