Neler Yeni

CS2 AMD Stutter Çözüldü mü ? Yeni Patch 23.20.11.7 ???

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
Merhaba arkadaşlar bugün CS2'ye aşağıdaki patch geldi ve patch notlarında diğer linkteki amd sürücü sayfasına atıyor.
Daha önceden 400 fpslerden 5 fpsye düşüp anlık olarak donmalar 3-4 saniye sonra geri gelmeler vs. oluyordu. Önce DDU çalıştırıp bu sürümü yükleyeceğim. Ama henüz ekran kartı driver sekmesinden girince gözükmüyor sizce beklemeli miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

.Ek olarak bu sürücü deneyimlemiş olanlar yorum yapabilir mi ? Malum 23.9.2 ve 23.9.3 çok sıkıntılı sürücülerdi...
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk link yanlış olmuş.

Son düzenleme:

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yükledim arkadaşlar bu sürümü.CS2'de herhangi bir takılma yaşamadım ancak diğer oyunlarda örneğin Rust'ta %20-30 arası bir fps kaybım oldu.

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Ben yükledim arkadaşlar bu sürümü.CS2'de herhangi bir takılma yaşamadım ancak diğer oyunlarda örneğin Rust'ta %20-30 arası bir fps kaybım oldu.
cs2 özelinde whql olmayan, cs2 için yapılmış özel sayılabilecek bir driver sürümü. Ben de denedim bu sürücüyü, takılmalar kalkıyor fakat ufak da olsa diğer oyunlarda fps kaybı yaşatıyor. Artık eskisi gibi cs oynamadığımdan tekrar whql sürüme geri döndüm. Kendi kendine halletsin Valve, daha cs2'in çok yolu var. Bi 3-5 yıl sonra raylarına oturur biz de o zaman CS2 deriz belki.

Son düzenleme:
Top Bottom