Neler Yeni

Yardım cs2 ve valorant için hangi monitör ayarı

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Murat bulut
ASUS VG259QM 280HZ MONİTÖR KULLANIYORUM CS VE VALORANT İÇİN OVERDRİVE KAÇ OLMALI ADAPTY-SYNC VE ELEMB SYNC KAÇ OLMALI YARDIMCI OLUR MUSUNUZ SİTESİNDE ELEMB İLE ADAPTY-SYNC AYARLANMALI MI

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alp Öztürk
Sondan bi oncekine al ovedrive ı ve adaptive sync tir gsynctir v synctir hepsi kapalı olsun

Arabasevdalısı

80+ Bronze
G sync varsa monitöründe adaptive sync yi aç o zaten oyunda gsync olarak kullanıyor pingi fazla etkilemez max 0,1 ms ama görüntün çok daha iyileşir elmb sync kapalı overdrive kapalı , oc yaparsan ms artabilir onada girmezdim , nvidia reflex açık veya açık+ takviye
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk OVERDRİVE açıyorum 60 80 arası sanki mili saniyelik geçikme var gibi
Bu ayarlarda gir daha kurcalama

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alp Öztürk
G sync varsa monitöründe adaptive sync yi aç o zaten oyunda gsync olarak kullanıyor pingi fazla etkilemez max 0,1 ms ama görüntün çok daha iyileşir elmb sync kapalı overdrive kapalı , oc yaparsan ms artabilir onada girmezdim , nvidia reflex açık veya açık+ takviye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ayarlarda gir daha kurcalama
fps oyunlarında açmaması gerekiyor

Arabasevdalısı

80+ Bronze
fps oyunlarında açmaması gerekiyor
G sync 0,1 ms farkediyor dostum e sporcu değilse etkisini bile hissetmez, elmb sync 1 ms farkettiriyor onuds önermiyorum , 0,1 ms değer bir yırtılma önleyici birde üstüne gsync verimli çalışırsa reflexide toparlıyor yani her türlü değer

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Alp Öztürk
G sync 0,1 ms farkediyor dostum e sporcu değilse etkisini bile hissetmez, elmb sync 1 ms farkettiriyor onuds önermiyorum , 0,1 ms değer bir yırtılma önleyici birde üstüne gsync verimli çalışırsa reflexide toparlıyor yani her türlü değer
csde niye yırtılma olsun abim

Top Bottom