Neler Yeni

Yardım cs2 ve valorant için hangi monitör ayarı

BlueStack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Murat bulut
ASUS VG259QM 280HZ MONİTÖR KULLANIYORUM CS VE VALORANT İÇİN OVERDRİVE KAÇ OLMALI ADAPTY-SYNC VE ELEMB SYNC KAÇ OLMALI YARDIMCI OLUR MUSUNUZ SİTESİNDE ELEMB İLE ADAPTY-SYNC AYARLANMALI MI

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
Sondan bi oncekine al ovedrive ı ve adaptive sync tir gsynctir v synctir hepsi kapalı olsun

Arabasevdalısı

80+ Bronze
G sync varsa monitöründe adaptive sync yi aç o zaten oyunda gsync olarak kullanıyor pingi fazla etkilemez max 0,1 ms ama görüntün çok daha iyileşir elmb sync kapalı overdrive kapalı , oc yaparsan ms artabilir onada girmezdim , nvidia reflex açık veya açık+ takviye
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk OVERDRİVE açıyorum 60 80 arası sanki mili saniyelik geçikme var gibi
Bu ayarlarda gir daha kurcalama

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
G sync varsa monitöründe adaptive sync yi aç o zaten oyunda gsync olarak kullanıyor pingi fazla etkilemez max 0,1 ms ama görüntün çok daha iyileşir elmb sync kapalı overdrive kapalı , oc yaparsan ms artabilir onada girmezdim , nvidia reflex açık veya açık+ takviye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ayarlarda gir daha kurcalama
fps oyunlarında açmaması gerekiyor

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Alp Öztürk
G sync 0,1 ms farkediyor dostum e sporcu değilse etkisini bile hissetmez, elmb sync 1 ms farkettiriyor onuds önermiyorum , 0,1 ms değer bir yırtılma önleyici birde üstüne gsync verimli çalışırsa reflexide toparlıyor yani her türlü değer
csde niye yırtılma olsun abim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,521
Üyeler
155,583
Son üye
dexocardia
Top Bottom