Neler Yeni

csgo bilgisayarın kapanması

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
merhaba bayadır cs oynuyorum bir sorun yoktu fakat 1 nisandan beridir csgo oynarken kendi kendine bilgisayar kapanmaya başladı internetten baktım bir çok kişi sistem zorlanıyors ısınıyorsa gibi şeyler yazmışlar. Laptopumun özellikleri: 8gb ram radeon 7600mh HD graphics ve intel hd4000 var (oyunda radeon ve intel beraber çalışıyor) işlemci i7-3610 var sorun olmaması lazım ve tek cs de oluyor cs den daha ağır oyunlarda benzer sorunla karşılaşmıyorum çözüm yöntemi bilen varsa yazarsa çok sevinirim

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Aynı sorun hala bendede mevcut. Rekabetçinin ortasındayken çat diye bilgisayar kapanıyor. Ancak sorunun işlemcide olduğunu farkettim fazla ısınıyor. Soğutucu alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun hala bendede mevcut. Rekabetçinin ortasındayken çat diye bilgisayar kapanıyor. Ancak sorunun işlemcide olduğunu farkettim fazla ısınıyor. Soğutucu alabilirsin.
soğutucu düşündüm fakat başka oyunlarda yokken tek cs de olmasından dolayı acaba cs de bir sorun olabilir mi ? (bugün mesela 4 saat watch dogs oynadım sorun olmadı)

Shuncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Ramazan Utku Karahüyük
CPU Isınıyor olabilir mi ?

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
soğutucu düşündüm fakat başka oyunlarda yokken tek cs de olmasından dolayı acaba cs de bir sorun olabilir mi ? (bugün mesela 4 saat watch dogs oynadım sorun olmadı)

Bendede aynen öyle oluyordu. örneğin lol oynarken kapanmıyordu cs go oynarken kapanıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPU Isınıyor olabilir m
[/QUOTE]
Bendede aynen öyle oluyordu. örneğin lol oynarken kapanmıyordu cs go oynarken kapanıyordu.
teşekkürler soğutucu alıp denerim umarım çözülür çok sıkıntılı bir durum çünkü

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
CPU Isınıyor olabilir m

teşekkürler soğutucu alıp denerim umarım çözülür çok sıkıntılı bir durum çünkü
[/QUOTE]

Önemli değil. çözemezseniz bana ulaşabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Benim HP laptopumda da aynı sorun vardı CS oynarken durduk yere pc kapanıyor yeniden açılıyordu.
Isıdan kaynaklıdır.

HakanG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan
Aynen ısıdan dolayıdır benim arkadaşım var laptopu var onunki de kapanıyor ısınınca benimki de laptop benimki de kapanır ama benim masa büyük ısınınca yerini değiştiriyorum bir de Altan arka kısmına kitap koyabilirsin ısı akışı olsun diye

Top Bottom