Neler Yeni

Yardım csgo hile açmadığım halde vac ban yedim

kaanalpay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Vac haksız olarak %1 2 kişiye ban atıyor oda hesabı çalınan kişiler oluyor genelde eğer hesabın calinsa bile ban acilmicak kendini kanitlayamazsin ban kaldirilmicak birde karambiti olanlar bile hile açıyorlar demekki bişey yapmışsınki ban yemişsin
Benim bir arkadaşım da haksız yere ban yemişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
. Bu valve ın saçma bir şekilde hileleri değil de böyle insanları banlaması çok saçma.
kanka gercekten rekabetcıde hılesız mac yok mıllet mevlana acıp done done vuruyo benım rekabetcı macım bıle yok ban yemısım faceıt gırdım sadece orda da premıum vardı o hesapta gitti faceit girebilsem dert etmicem bu devirde rekabetcıde hılelerle birlikte oynanmaz zaten ama ban yıyınce faceıt de gıremıyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vac haksız olarak %1 2 kişiye ban atıyor oda hesabı çalınan kişiler oluyor genelde eğer hesabın calinsa bile ban acilmicak kendini kanitlayamazsin ban kaldirilmicak birde karambiti olanlar bile hile açıyorlar demekki bişey yapmışsınki ban yemişsin
kanka hesapta rekabetcı mac gırılmedı sen ne anlatıyosun gıt yukarı bak fotograf mevcut.Boş suçlama yapcağına git yazılanları oku biraz

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
kanka gercekten rekabetcıde hılesız mac yok mıllet mevlana acıp done done vuruyo benım rekabetcı macım bıle yok ban yemısım faceıt gırdım sadece orda da premıum vardı o hesapta gitti faceit girebilsem dert etmicem bu devirde rekabetcıde hılelerle birlikte oynanmaz zaten ama ban yıyınce faceıt de gıremıyosun

kanka hesapta rekabetcı mac gırılmedı sen ne anlatıyosun gıt yukarı bak fotograf mevcut.Boş suçlama yapcağına git yazılanları oku biraz
basit eğlence veya ölüm maçında hile açıncada ban yiyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
basit eğlence veya ölüm maçında hile açıncada ban yiyorsun
kardeşim bir şey yapmadık diyoruz ben zaten ölüm maçı oynamak için yeni hesap acıyorum haklısın bos suçlamadan başka işin yok yardım edicek insanlar yazsın senin gibi boş çarlar değil.7 senedir cs oynuyorum global faceit 10 level hesabımda var gelip bana burdu ölüm maçındada ban yiyosun diye boş yapma lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Wassup
Dostum report botlar oluyor belki bi ihtimal ondan yemiş olabilirsin

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,736
İsim
Gtx 1090Tİ
birçok kişinin birden fazla steam hesabı vardır sanırım veya birden fazla steam hesabına gırıs yapmıstır arkadasının vs ben arkadasımın hesabına gırmıstım csgoda bi atölye mapı vardı benim kendi hesabımda anlamsız buga gırıp acılmıyordu onu denemek için max 10-15 dk sürmüştür.Neyse çocuk kendının cok altında bı rankta oynadıgı ıcın çok fazla report yıyordu overwatch ban yedi bende bugun kendı hesabımda fotograf eklıcem bu sebepten dolayı vac yedım dırek ama ne bı hıle veya baska bısey actım faceıt ıcın acmıstım hesabı yenı hesasptı zaten 4k envanterde kurmustum 1 ay sonra vac ban attılar.İP ban yedım buyuk ıhtımalle ama hıle acmadan hıcbır sey yapmadan 1 tane bıle rekabetcı macım yok hatta hesapta ban yedım bunu nasıl çözebilirim veya çözülür mü yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler.
Steam guard telefon numaran başka bir hesapta kullanıldı mı hocam?
yani farklı bir hesap açmak için kendi telefon numaranı 2. kez kullandın mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
kanka faceit oynarken alınan reportlar bi işe yaramıyo diye biliyorum bilgisayarda bi programmı sıkıntı çıkardı anlamadım 2 kere tam tarama yaptığımda bi virusle karsılasmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Wassup
kanka faceit oynarken alınan reportlar bi işe yaramıyo diye biliyorum bilgisayarda bi programmı sıkıntı çıkardı anlamadım 2 kere tam tarama yaptığımda bi virusle karsılasmadım
Yanlış değilsem direkt steam profil linki üzerinden de spam atabiliyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Taha Karaman
birçok kişinin birden fazla steam hesabı vardır sanırım veya birden fazla steam hesabına gırıs yapmıstır arkadasının vs ben arkadasımın hesabına gırmıstım csgoda bi atölye mapı vardı benim kendi hesabımda anlamsız buga gırıp acılmıyordu onu denemek için max 10-15 dk sürmüştür.Neyse çocuk kendının cok altında bı rankta oynadıgı ıcın çok fazla report yıyordu overwatch ban yedi bende bugun kendı hesabımda fotograf eklıcem bu sebepten dolayı vac yedım dırek ama ne bı hıle veya baska bısey actım faceıt ıcın acmıstım hesabı yenı hesasptı zaten 4k envanterde kurmustum 1 ay sonra vac ban attılar.İP ban yedım buyuk ıhtımalle ama hıle acmadan hıcbır sey yapmadan 1 tane bıle rekabetcı macım yok hatta hesapta ban yedım bunu nasıl çözebilirim veya çözülür mü yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler.
dostum farkli bi oyunda hile acmis olabilirmisin arkada acik kaldiysa ondanda vac yemis olabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Serkan
Steam guard telefon numaran başka bir hesapta kullanıldı mı hocam?
yani farklı bir hesap açmak için kendi telefon numaranı 2. kez kullandın mı?
kanka hesaptaki kayıtlı telefon numarası baskla hıcbır steam hesabında yok ama telefonumun steam uygulamasında 2 hesap var su an guard ıcın

dostum farkli bi oyunda hile acmis olabilirmisin arkada acik kaldiysa ondanda vac yemis olabilirsin
hesapta cs dısı baska oyun yok oynamadımda

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Bende pubg de durduk yere ban yemiştim, 700 gün oldu 10-20 tane ticket attım ama açmıyorlar

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hile ile oynadım her hesabım 1 ay geçmeden vaclandı. 4-5 hesap.
Hilesiz Oynadım hileli vuruşlar yaptım 6 sene vac yemedim. Hesabımı sattım sattığım adam halen daha kullanıyor hesabımı.

Top Bottom