Neler Yeni

Ana Konu CSGO YATIRIMLARI TARTIŞMA KONUSU

Stamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf İrtegün
En baştan anlatıyorum. Telefonunuza "Steam"i yükleyin ve telefondan steam uygulamasından "Steam Guard"ı açın. Bilgisayardan steame girerken "Oturumu açık tut" alanını tiklerseniz, her girdiğinizde telefondan girişinizi onaylamanız (veya 5 haneli kodu girmeniz) gerekmez. Tam hatırlamıyorum ama 1-2 hafta guardlı şekilde kullanırsanız; takas banınız kalkacaktır. Tabii steame uzun süre giriş yapmazsanız tekrar aynı sorunla karşılaşabilirsiniz.

Steam şöyle bir makale yazmış:
-Yeni Yetkilendirilmiş Cihaz
Eğer önceden Steam Guard (e-posta koduyla girişin onaylanması) tarafından yetkilendirilmemiş bir cihaz üzerinden Steam'e giriş yaparsanız, bu cihazda 7 gün boyunca hem takas yapamaz hem de Topluluk Pazarı'nı kullanamazsınız. Hâlihazırda en az 7 gün boyunca yetkilendirilmiş durumda olan diğer cihazların herhangi birinden takas yapmanız ya da Topluluk Pazarı'nı kullanmanızda herhangi bir engel yoktur.

İnternet tarayıcınızın çerezlerini temizlemeniz, Steam'i tekrar kurmanız ve bilgisayarınızı biçimlendirmeniz gibi etkinlikler Steam tarafından yeni bir cihaz olarak algılanacağı için bu kısıtlamayı tekrar etkin hâle getirecektir.

İstisnalar: Eğer hesabınızda en az 7 gündür Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcı varsa, yeni bir cihaz ya da yeni bir bilgisayar kullanmanız durumunda herhangi bir takas ya da Topluluk Pazarı kısıtlaması olmayacaktır. Bunun nedeni, takas ve Pazar listelemelerini mobil uygulama üzerinden onaylayacak olmanızdır.

-Steam Guard'ın Etkin Olmaması
Herhangi bir kimse tarafından yasa dışı bir şekilde şifrenizin ele geçilip öğelerinizin ve Steam cüzdanınızdaki bakiyenizin yanlış kullanımının engellenmesi için Steam Guard'ın (e-posta veya mobil kimlik doğrulayıcısı ile) 15 gün boyunca etkinleştirilmiş olması gerekmektedir. Eğer Steam Guard 15 gün boyunca etkinleştirilmemişse, takas yapamaz ya da Topluluk Pazarı'nı kullanamazsınız. Steam Guard devre dışı olan hesaplar an itibarıyla takas yapamamakta ya da Topluluk Pazarı'nı kullanamamaktadır.

-Yakın Zamanda Etkinleştirilmiş Steam Guard
Hesabınızda yakın zamanda Steam Guard e-posta ile etkinleştirilmişse, Steam Guard etkinleştirildikten sonraki 15 gün boyunca takas yapamaz ya da Topluluk Pazarı'nı kullanamazsınız. Steam Guard'ın yeniden etkinleştirilmesi ya da kaldırılması da bu sınırlamayı tetikler.

-Mobil Kimlik Doğrulayıcı Eklendi
Bir Steam Guard mobil kimlik doğrulayıcısı hesabınız için ek güvenlik sağlar. Bir doğrulayıcıyı eklemek mevcut kısıtlamaları anında kaldırmayacaktır. Kimlik doğrulayıcısını ekledikten sonra ilk 7 gün içinde oluşturulan takaslara 15 güne kadar takas bekletmesi uygulanmaya devam edecektir. Bu, öğelerinizin korunmaya devam etmesini sağlar ve eğer kötü niyetli bir kişi hesabınıza bir kimlik doğrulayıcısı eklerse, size hesabınızı kurtarmak için zaman tanır.

Eğer hesabınız zaten e-posta yoluyla Steam Guard tarafından korunuyorsa, takasta ve Topluluk Pazarı'nı kullanmada yeni kısıtlamalara maruz kalmayacaksınız. Eğer hesabınız e-posta veya mobil uygulama yoluyla Steam Guard tarafından korunmuyorsa, Steam Guard'ın yakın zamanda etkinleştirilmesinden dolayı 15 günlük takas ve Topluluk Pazarı kısıtlaması uygulanacaktır.
Benimde 15 günlük kısıtlama var bekletiyor pazara kıyamıyorum. Ne yapmam lazım Steam guard aktif e posta da var

Waltuh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
1
Kasalar düşmüş ne alınmasını önerirsiniz?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen

Erda Yıldırım

80+ Gold
Aktif drop havuzundaki kasalar dışında bütün kasaları tavsiye ederim. Prizma 1-2 danger zone falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-) ekstra ücret yok
2-) sıfırdan başlayacaksın
Önerdiğiniz kasalar var mı sizce ? Dust 2 hatıra paketi alınır mı?

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Gençler bir şey sorucam. Misal baya bir silah siparişi verdim satın almak için skin. Örneğin 2 gün önce 35 TL'ye bir tane deagle siparişi verdim 17 tane satılmış 35 tl altında ama ben alamadım. Yani sistem aldırtmamış. Bu benden önce sipariş olduğu için mi yoksa benlik mi?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Gençler bir şey sorucam. Misal baya bir silah siparişi verdim satın almak için skin. Örneğin 2 gün önce 35 TL'ye bir tane deagle siparişi verdim 17 tane satılmış 35 TL altında ama ben alamadım. Yani sistem aldırtmamış. Bu benden önce sipariş olduğu için mi yoksa benlik mi?
Senden önce teklif verenler vardır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerdiğiniz kasalar var mı sizce ? Dust 2 hatıra paketi alınır mı?
kasalar düşebildikleri kadar düştükten sonra. İstediğini alabilirsin. Çok pahalı olmasın yeter

Erda Yıldırım

80+ Gold
1K paraya ne alınır sizce ?

ege_onall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
ege
Gençler bir şey sorucam. Misal baya bir silah siparişi verdim satın almak için skin. Örneğin 2 gün önce 35 TL'ye bir tane deagle siparişi verdim 17 tane satılmış 35 TL altında ama ben alamadım. Yani sistem aldırtmamış. Bu benden önce sipariş olduğu için mi yoksa benlik mi?
senden önce vermişlerdir hocam

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
hocam bana rüyalar ve kabuslar kasası düştü bekletiyimmi envanterde ileriye yönelik yoksa satıp önerdiğiniz bi kasa varsa onu mu alayım?
@Leonidax
hocam benim hiç bilgim yok bu konularda yükselir mi yoksa alçalır mı bende bi kanalı takip ediyorum ordan yatırımlarımı yapıyorum bu vakte kadar 400tlye yakın yatırdım mayısta felanda 120tl yatırır devam ederim yatırımlarıma

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Top Bottom