Neler Yeni

Cumhurbaşkanı Sosyal Medyanın Kapatılmasını İstiyor.

Rambo87

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
beyler durum vahim size diyim.
social media ve bunun gibi platformlar yakinda kapanir.

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
Sadece tiktok yeter

Son düzenleme:

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Onlarca kişi burada başlığa göre yorum yapmış. Arkadaşlar haberin içeriğini okudunuz mu ? Birisi sosyal medyada manevi değerlerinize sövse eliniz kolunuz bağlı bekliyorsunuz. Hukuki olarak bunu düzene sokup kontrol altına alınmak istiyor bir şeyin kapatıldığı yok. Dün senin devletinin Maliye Bakanı'nın ailesine ve çocuğuna ne hakaretler ettiler. Bu tip olaylar karşısında yaptırım gelecek, gelmeli ! Tabii bizim milletimiz okumadan yorum yapar, fikri yoktur ama bilgisi vardır maşallah.
Bana da o kadar eden oldu sırf takımı için. Şikayet ettiğinde bir şey ile sonuçlanmıyor zaten o küfürü eden gereksiz birisidir. Boş yere zamanını tüketmene gerek var mı?

Seni CİMERDEN şikayet edeceğim dediğimde abi ayağını yalayım lütfen şikayet etme diyorlar.

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe
IMF borçları bitti +
Askeri olarak çok güçlendik +
PKK güçten düştü +
kardeşim bak ben bir komutan oğluyum bu ülkeyi geçekten benim kadar sevemezsin biliyorum sende çok seviyorsun fakat biz olumsuz olan şeyleri eleştirirken ben nankör mü oluyorum yapılan yolsuzluklardan haberin yok heralde

'TEK VARLIĞIM BU YÜZÜKTÜR'

ŞİMDİKİ YAKLAŞIK MAL VARLIĞI
şu an yaklaşık erdoğanın mal varlığı 370 milyon dolar değerinde ? aynen nankör benim

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Haber kaynaklarındaki açıklamalar " Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sosyal medya platformlarını kontrol altına alacaklarını söyledi." şeklinde. Senin dediğine mi inanacağım ? Sen oku derim.
Son cümlede kaldırılmasını istiyoruz demiş.

"Sevgili vatandaşlarım, bunlar ahlak sahibi değil. Akif diyor ya, 'Ahlakın izmihlali ne müthiş izmihlal, ne millet kurtulur zira, ne milliyet, ne istiklal'. Evet, biz ahlakı yüce, medeniyet değerleri yüce bir milletin torunlarıyız, evlatlarıyız. Bu millete layık olmayan bu gelişmeleri yaşamak istemiyoruz, görmek istemiyoruz. Burada üzerinde durmamız gereken asıl konu, medya ve özellikle sosyal medya mecralarının nasıl olup da böyle bir kokuşmuşluğun aracı haline dönüştükleridir. Yalanın, iftiranın, kişilik haklarına saldırının, itibar suikastlerinin alıp başını gittiği bu mecraların bir düzene sokulması şarttır. Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz."

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
kardeşim bak ben bir komutan oğluyum bu ülkeyi geçekten benim kadar sevemezsin biliyorum sende çok seviyorsun fakat biz olumsuz olan şeyleri eleştirirken ben nankör mü oluyorum yapılan yolsuzluklardan haberin yok heralde

'TEK VARLIĞIM BU YÜZÜKTÜR'

ŞİMDİKİ YAKLAŞIK MAL VARLIĞI
şu an yaklaşık erdoğanın mal varlığı 370 milyon dolar değerinde ?

adamın yaptığı icraatleri sende yap başka biriside yapsın hak etsin ağzımızı açmayalım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,074
Üyeler
152,174
Son üye
zindan0
Top Bottom