Neler Yeni

Cumhurbaşkanı Sosyal Medyanın Kapatılmasını İstiyor.

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Haber kaynaklarındaki açıklamalar " Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sosyal medya platformlarını kontrol altına alacaklarını söyledi." şeklinde. Senin dediğine mi inanacağım ? Sen oku derim.
Kapatılmasını, kontrol altına alınmasını istemiş.

.BYG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Bilal yasir
Haber kaynaklarındaki açıklamalar " Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sosyal medya platformlarını kontrol altına alacaklarını söyledi." şeklinde. Senin dediğine mi inanacağım ? Sen oku derim.
Videonun sonunu iyi dinle

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
Erdoğan, "Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının (twitter ve instagram) tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" dedi.

"Niçin YouTube, niçin Twitter, niçin Netflix şu bu gibi sosyal medyalara karşı olduğumuzun ne demek olduğunu anlıyor musunuz. İşte bu ahlaksızlıkları ortadan kaldırabilmek için." Dedi.

Ne düşünüyorsunuz?
başkanım tiktok u kapat yeter

Rnxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Rnxz
sadece tiktok yeter

Son düzenleme:

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
kardeşim bak ben bir komutan oğluyum bu ülkeyi geçekten benim kadar sevemezsin biliyorum sende çok seviyorsun fakat biz olumsuz olan şeyleri eleştirirken ben nankör mü oluyorum yapılan yolsuzluklardan haberin yok heralde

'TEK VARLIĞIM BU YÜZÜKTÜR'

ŞİMDİKİ YAKLAŞIK MAL VARLIĞI
şu an yaklaşık erdoğanın mal varlığı 370 milyon dolar değerinde ? aynen nankör benim
Nankör demek istemesim yanlış anlama reis,Eksileri de var elbette ve bende bu iktidardan memnun değilim belirteyim.Ben bu devletin siyasi yapılanmasının tamamından memnun değilim.CHP felan değil adamlar YPG ye terörist demiyor,HDP ile iş birliği yapıyor ama sana nankör ben demedim çok yanlış anladın.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Kardeşim milletin mutluklarını izliyorduk. Şimdi izlemeyiz :) Maalesef 22 yılda tatile 1 kez bile gidemedim...
Hocam gidemediysen o seni problemin başkasının problemi değil. Sırf sen tatile gidemedin diye garez yapıp kapatılmasını istemen saçma.

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal
Bir bardak var. Bu bardağın yarısı dolu, geri kalan yarısı boş. Biz bu bardağı dolduracakken suyu boşa akıtıyorsak bardağın doluluğunu değil, bardağın boşluğunu konuşuruz. Türkiye bu bardak. Suyu dolduran ise hükümet.

Onur Koç

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Onur Koç

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,987
İsim
Mehmet Emin Kılıç
Bir bardak var. Bu bardağın yarısı dolu, geri kalan yarısı boş. Biz bu bardağı dolduracakken suyu boşa akıtıyorsak bardağın doluluğunu değil, bardağın boşluğunu konuşuruz. Türkiye bu bardak. Suyu dolduran ise hükümet.

.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yolsuzluğun anlamını bilmiyorsundur şimdi sen ' bir görevi, bir yetkiyi kötüye kullanma, yasaya, kurala, yönteme aykırı iş yapma'

yolsuzluk yaptığına dair bana sadece bir kanıt söyle sohbeti terk edeyim

Lergoooon

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,872
İsim
Hüseyin Akbal

edd123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru