Neler Yeni

Custom klavye önerileri

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Teşekkürler hocam her şey için peki arkadaşımızın attığı sarı sitedeki klavye nasıl 4 k ya verebilir sordum çocuğa
Ajazz güzel. Kullandığı switchler de güzel. Alınabilir. Ama o fiyata kendin de dizebilirsin. Daha eğlenceli olur hem. Uğraşmak istersen parça önereyim.

Ajazz güzel. Kullandığı switchler de güzel. Alınabilir. Ama o fiyata kendin de dizebilirsin. Daha eğlenceli olur hem. Uğraşmak istersen parça önereyim.
Olur olur kendim de uğraşırım baya eğlenceli zaten customun amacı o ya ama işte ucuzsa o daha mantıklı olur gibi düşündüm

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Olur olur kendim de uğraşırım baya eğlenceli zaten customun amacı o ya ama işte ucuzsa o daha mantıklı olur gibi düşündüm
2k'ya attığım parçaları alabilirsin konunun başında var.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Oğuzhan
Hazır konusu açılmışken bende aklımdaki soruları sorayım.
Custom klavye toplarken nelere dikkat etmem lazım, önerdiğiniz markalar var mı, yaklaşmamam gereken markalar var mı? Şöyle uzun vadede götürecek custom klavye için ortalama ne kadar bütçe ayırmam lazım?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Hocam gümrükte ekstra bir ücret çıkarmı alcam
Çıkmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır konusu açılmışken bende aklımdaki soruları sorayım.
Custom klavye toplarken nelere dikkat etmem lazım, önerdiğiniz markalar var mı, yaklaşmamam gereken markalar var mı? Şöyle uzun vadede götürecek custom klavye için ortalama ne kadar bütçe ayırmam lazım?
2-3k yeterli olur. Akko, Ajaaz, SKYLOONG, ZUOYA gibi bir sürü marka vaar çoğu güzel zaten. Switch olarak Gateron, KTT, Akko, TTC gibi markalar var. Fiyatları değişkenlik gösteriyor. Ama hepsi kalitelidir. Switch olarak outemu switchlere bulaşma. Dandik mekaniklerde kullanılıyor. Custom klavye sadece kasayı, switchleri ve keycapsleri alıp birleştirmek değildir. Kasaya modlar yapmalısın. Switchleri lubelersen daha güzel bir ses ve hissiyat alırsın. YTde çokça yabancı kanal var custom klavye ve modlama hakkında. 2K'ya benim konunun başında attıklarım var.

Son düzenleme:
Çıkmaz

2-3k yeterli olur. Akko, Ajaaz, SKYLOONG, ZUOYA gibi bir sürü marka vaar çoğu güzel zaten. Switch olarak Gateron, KTT, Akko, TTC gibi markalar var. Fiyatları değişkenlik gösteriyor. Ama hepsi kalitelidir. Switch olarak outemu switchlere bulaşma. Dandik mekaniklerde kullanılıyor. Custom klavye sadece kasayı, switchleri ve keycapsleri alıp birleştirmek değildir. Kasaya modlar yapmalısın. Switchleri lubelersen daha güzel bir ses ve hissiyat alırsın. YTde çokça yabancı kanal var custom klavye ve modlama hakkında. 2K'ya benim konunun başında attıklarım var.
Hocam aleminyum ve plastik çok farkeder dediler yt de sence eder mi? o kadar

Son düzenleme:

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Oğuzhan
Çıkmaz

Teşekkürler.

Top Bottom