Neler Yeni

Custom Windows 11 kullanılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Fatih Mankan
Şu an Windows 11 23H2 kullanıyorum. Sanırım Custom Windows denen bir şey var. RAM tüketimini filan azaltiyormus. Cidden bu doğru mu, bunun dışında başka ne özelliği var, geçmeye değer mi? Değerse hangi Custom Windows 11 kullanılır?

Jhii

80+
Şu an Windows 11 23H2 kullanıyorum. Sanırım Custom Windows denen bir şey var. RAM tüketimini filan azaltiyormus. Cidden bu doğru mu, bunun dışında başka ne özelliği var, geçmeye değer mi? Değerse hangi Custom Windows 11 kullanılır?
Ben suan custom w10 kullaniyorum, diger windowslar ile farki gereksiz sistemleri kapatiyor. Daha akici bir windows kullaniyorsun ve donanimi yormuyor, fakat soyle bir eksisi var. Windows guvenligi kapatiliyor ve internet ile cok hasir nesir degilsen eger patlaman cok yuksek. Onun haricinde guvenilir bir custom indirirsen problem yasamazsin.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
Ertuğrul Bolat
www.tnctr.com

Burada multiboot sistemlerden tut,windows lite sürümleri her şey var.

Emn1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emin Turunç
Ben suan custom w10 kullaniyorum, diger windowslar ile farki gereksiz sistemleri kapatiyor. Daha akici bir windows kullaniyorsun ve donanimi yormuyor, fakat soyle bir eksisi var. Windows guvenligi kapatiliyor ve internet ile cok hasir nesir degilsen eger patlaman cok yuksek. Onun haricinde guvenilir bir custom indirirsen problem yasamazsin.
patlaman yüksek dediğiniz kişisel bilgilerin çalınması mı hocam

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
snop02
ntlite ile kendin yap, resimdeki şablonlardan seç
en güvenli bu..

Ekler

• 2.png
    2.png
    931.2 KB · Hit: 11
  • 1.png
    1.png
    2 MB · Hit: 8
Top Bottom