Neler Yeni

Cyberpunk 2077 oyunu iade edilmeli mi?

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
Arkadaşlar oyunu satın almıştım.Fakat bugün biraz araştırmam sonucu oyunun hiç aksiyon içermediğini okudum. Normalde rol yapma oyunları severim. Witcher 3 oyununu çok sevmiştim. Çünkü açık dünya vardı,istediğimiz gibi gezebiliyorduk,aksiyona girebiliyorduk, Seçtiğimiz diyalog kısımları ile oyuna yön verebiliyorduk. Cyberpunk 2077 ise sadece rol yapma olacak deniyor. Yani neredeyse hiç aksiyon olmayacak deniyor. Sizce iade etmeli miyim?

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
bence oyna hoşuna gitmezse iade edersin

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Arkadaşlar oyunu satın almıştım.Fakat bugün biraz araştırmam sonucu oyunun hiç aksiyon içermediğini okudum. Normalde rol yapma oyunları severim. Witcher 3 oyununu çok sevmiştim. Çünkü açık dünya vardı,istediğimiz gibi gezebiliyorduk,aksiyona girebiliyorduk, Seçtiğimiz diyalog kısımları ile oyuna yön verebiliyorduk. Cyberpunk 2077 ise sadece rol yapma olacak deniyor. Yani neredeyse hiç aksiyon olmayacak deniyor. Sizce iade etmeli miyim?
alakası yok adamlar o kadar silahı neden yükliyorlar merak etme rol yapma olduğu kadar aksiyonda var fakat aksiyonla gidip gitmemeyi sen seçiceksin ister aksiyonla gidersin ister gizlilikle falan

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Rol yapma diyoruz da baya bir olay örgüsü var ve senin tercihlerine göre hareket edicek oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iade talebi açmıştım. Oyunu yanlışlıkla satın aldım diye. Sizce iade talebini kapatsam. Beğenmedim zaman iade edebilir miyim?
kabul edilirse 24 saate diyebiliyorum

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alakası yok adamlar o kadar silahı neden yükliyorlar merak etme rol yapma olduğu kadar aksiyonda var fakat aksiyonla gidip gitmemeyi sen seçiceksin ister aksiyonla gidersin ister gizlilikle falan
Hocam işte aradığım cevap buydu. Teşekkür ederim. Benim amacım şu ya silahla gitmek veya şehirde kargasa çıkarmak. Görevleri gizli şekilde bitirmek gibi. Bir videoda ki adam hiç aksiyon yok demişti. O yüzden konuyu açmıştım.

Rol yapma diyoruz da baya bir olay örgüsü var ve senin tercihlerine göre hareket edicek oyun

kabul edilirse 24 saate diyebiliyorum
Yok hocam ben şuan iade talebini kapatıcam. Teşekkür ederim. Aradığınız cevapı sizler verdiniz.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Hocam işte aradığım cevap buydu. Teşekkür ederim. Benim amacım şu ya silahla gitmek veya şehirde kargasa çıkarmak. Görevleri gizli şekilde bitirmek gibi. Bir videoda ki adam hiç aksiyon yok demişti. O yüzden konuyu açmıştım.
merak etme oyunda aksiyon çok fazla seçeneğin istersen görevi konuşarak bitir istersen gizlice git istersende aksiyonlar git ben çoğunlukla aksiyon+gizlilik karışımı yaparım gibi

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
merak etme oyunda aksiyon çok fazla seçeneğin istersen görevi konuşarak bitir istersen gizlice git istersende aksiyonlar git ben çoğunlukla aksiyon+gizlilik karışımı yaparım gibi
Hocam son bir sorum olacak. Sizi çok yordum kusura bakmayın. Hocam açık dünyada karkasa çıkartabiliyor muyuz?

NespaY

80+ Silver
Komik bir düşünce.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Hocam son bir sorum olacak. Sizi çok yordum kusura bakmayın. Hocam açık dünyada karkasa çıkartabiliyor muyuz?
olurmu hocam ne yorulması hocam açık dünyada istediğini yapabiliyorsun ister gta daki gibi peşine ordu tak ister yan görev yap falan filan istediğini yapabilirsin tamamen özgürsün

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hocam bişey sormak istiyorum kusura bakmayın şimdiden özür dilerim
cyberpunkın cracklenmesi mümkünmüdür ne zaman çıkar? bir oyuna 250tl verecek kadar param yok benim ama oynamakta istiyorum ne yapabilirim?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,740
Üyeler
152,319
Son üye
Boran06
Top Bottom