Neler Yeni

Cyberpunk 2077 oyunu iade edilmeli mi?

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

NespaY

80+ Silver
adam crack istememiş sadece oyunun bu özelliğe sahip olup olmadığını sormamış crack istememiş ki
Tamam bende demek istedim ki crack oyun ile ilgili sorularınızda bu forumun size yardımcı olmayacağını söylemiştim ama açıklamam lazımmış demek ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

zaten özür dileyerek söyledim biliyorum destek olmadığını
Sıkıntı yok bunu sinirlenerek söylemedim zaten.

Yasinn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
.
Son yılların en iyi oyunlarından biri olucak :) aksiyonda olucak merak etme.

Beren

80+ Gold
Hocam rol yapma oyunlarını seviyorum ben. Yani kendi verdiğim kararlar ile oyunun seyrini değiştirmek çok hoşuma gidiyor. Witcher 3 oyunu bu yüzden çok sevmiştim. Fakat dediğim gibi birazda aksiyonda seviyorum. Witcher 3 gibi haritada gezebilmek. Hikayesini yavaş yavaş anlamak. Gerektiği zaman veya aksiyona girmek. Rol yapma oyunu olsa bile iştediğim şekilde aksiyona girerek. Bölümü farklı yoldan bitirmek.
Yalnız Witcher 3 tam bir RPG oyunu değil.
Ayrıca RPG dediğimiz şey sadece bölümleri farklı yoldan bitirmekte değil.

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
Yalnız Witcher 3 tam bir RPG oyunu değil.
Ayrıca RPG dediğimiz şey sadece bölümleri farklı yoldan bitirmekte değil.
Biliyorum hocam. Tam anlatamadım. Hocam ben iştediğim şey. Kendi verdiğim kararlar ile oyunun seyrini değiştirmek. Bir de aksiyon odaklı gitmek istiyorum.

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Aldım isterse çöp çıksın aksiyon olmasın ki böyle olacağını düşünmüyorum ortaya güzel oyun çıktığından eminim çünkü çalıştıkları kişiler ünlüler vs. kendi alanlarında en iyisi kendilerine laf gelsin istemezler projeyi beğenmeseler kabul etmezlerdi diye düşünüyorum iyi yada kötü Türkçe destekli çıktığı için direk aldım zaten dediğim gibi kötü bir oyun çıkacağını düşünmüyorum bu tamamen kendi fikrim ve düşüncem herkesin farklı düşüncesi olabilir. Ve oyunun gidişatı tamamen senin nasıl biri olmak istediğine bağlı sen nasıl istersen öyle gidicek diye duymuştum seçimlerin vs.

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
Aksiyon odaklı gitmek istiyorsan gidebiliyorsun zaten.
Hocam onu sormuştum ben. İlk seferde aksiyon odaklı gitmek istiyorum. Oyunu bitirdikten sonraki seferde ise farklı yollar ile gideceğim. Teşekkür ederim.

Top Bottom