Neler Yeni

Cyberpunk 2077 oyunu iade edilmeli mi?

Muammer Beytekin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Muammer Beytekin
oyun aksiyon rpg oyunu ne demek aksiyon yok :D.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
hocam bişey sormak istiyorum kusura bakmayın şimdiden özür dilerim
cyberpunkın cracklenmesi mümkünmüdür ne zaman çıkar? bir oyuna 250tl verecek kadar param yok benim ama oynamakta istiyorum ne yapabilirim?
evet hatta adamlar kendisi bile dedi oyuna korsan koruma eklemicez diye çünkü oyunmuza güveniyoruz oyun güzelse her türlü satılır oyuncularımızda satın alır dediler şuanlık paran yoksa sıkıntı yok fakat daha sonra tavsiyem oyunu satın alman adamalar bize özel fiyatlandırma bize özel türkçe altyazı dahi ekledi

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
cyberpunkın cracklenmesi mümkünmüdür ne zaman çıkar? bir oyuna 250tl verecek kadar param yok benim ama oynamakta istiyorum ne yapabilirim?
Hocam korsan koruma olmayacak diye biliyorum. Çıktığı gün kırılabilir. Fakat indirime girerse veya epic kuponu ile alınabilir oyun. Çünkü arkadaşlar ile oynanabilecek diye biliyorum zamanla.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Hocam korsan koruma olmayacak diye biliyorum. Çıktığı gün kırılabilir. Fakat indirime girerse veya epic kuponu ile alınabilir oyun. Çünkü arkadaşlar ile oynanabilecek diye biliyorum zamanla.
arkadaşlarla oynama daha sonra eklenicek direk çıktığı gibi online olmicak daha sonra eklenicek

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
peki çok teşekkür ederim bende kaç gündür düşünüyorum uyarı alırım diye yazmıyorum

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
peki çok teşekkür ederim bende kaç gündür düşünüyorum uyarı alırım diye yazmıyorum
Hocam bence uyarı almazsınız. Bu forumun kurallarına çok hakim değilim. Fakat siz korsan bi oyun için yardım talebinde bulunmadınız. Sadece bir soru sordunuz.

Beren

80+ Gold
Sana ne söyleyeceğimi bilemedim.
RPG oyununu sadece aksiyon için oynuyorsan, boş ver iade et sen.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
sebep adam belki aksiyon için oynicak illa rpg oynicam ben diye almak zorunda değilki sırf aksiyon hissi için bile oynayabilir bir oyunu alıcaksa türü neyse onu yapıcaksın diye bir şey yok oyun sana aksiyon sunuyor adamda onu seçiyor

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
çıktığı gün kırılır oyunun koruma sistemi yok

Beren

80+ Gold
sebep adam belki aksiyon için oynicak illa rpg oynicam ben diye almak zorunda değilki sırf aksiyon hissi için bile oynayabilir bir oyunu alıcaksa türü neyse onu yapıcaksın diye bir şey yok oyun sana aksiyon sunuyor adamda onu seçiyor
Ben oynayış tarzına bir şey demedim ki.

musti2656

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Mustafa Anik
Hocam rol yapma oyunlarını seviyorum ben. Yani kendi verdiğim kararlar ile oyunun seyrini değiştirmek çok hoşuma gidiyor. Witcher 3 oyunu bu yüzden çok sevmiştim. Fakat dediğim gibi birazda aksiyonda seviyorum. Witcher 3 gibi haritada gezebilmek. Hikayesini yavaş yavaş anlamak. Gerektiği zaman veya aksiyona girmek. Rol yapma oyunu olsa bile iştediğim şekilde aksiyona girerek. Bölümü farklı yoldan bitirmek.

NespaY

80+ Silver
Bu forumda Crack oyunlara destek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,633
Üyeler
152,295
Son üye
ShaheenK
Top Bottom